Toptan satış ve sex shop bayilik

Sex Shop
Sex Shop

Sex Shop sahibi olmak istiyorsanız yada bir sexshopunuz var ise. Veya sex oyuncaklarının satışını yapmak istiyorsanız ve bunun için toptan olarak ürün tedarikçisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

1.000 TL’den başlayan fiyatlar ile sex shop sektörüne girme fırsatını yakalayın!

Sex Shop toptan satış ve bayilik sistemi 10 farklı çalışma modeli, 7 kademeli fiyatlandırma ile siz değerli iş ortakları için sunulmaktadır. Aşağıda her bütçeye uygun, bütün çalışma şekilleri ve toptan satış paketlerimiz kâr oranına göre listelenmiştir.

 Önemli: 
Lütfen bizleri telefon ile aramadan önce aşağıdaki toptan satış ve bayilik paketlerimizi öncelikle okuyunuz. Böylece bilgi sahibi olup, daha verimli iletişim kurabiliriz.

 Faydalı bilgiler:  Cepten satış için hiç bir tecrübe ve sermayesi olmayanlar, 1.000 TL sermaye ile Letgo Satış Paketi önerilir.

İnternetten satış için 15 bin TL sermaye ile Hazır E-ticaret Bayi Paketi önerilir.

Dükkan açmak için 45 bin TL sermaye ile Anahtar Teslimi Sex Shop Franchise bayi paketi önerilir.

En çok satılan bayi paketi ise 2 bin TL sermayeli Sıcak Satış paketidir.

Diğer bütün bayi paketleri aşağıda sermayeye göre gruplara ayrılarak sıralanmıştır.

Sermayeye göre toptan satış ve sex shop bayilik (10 farklı çalışma paketi)

1.000 – 2.500 TL arası toptan paketi

En düşük sex shop toptan satışı bayi paketi 1.000 TL’dir. Sex shop sektörü için başlangıç seviyesi olan paketler çok az risk ve az sermaye ile kısa sürede kazanç elde etmek için ve yine sektörel tecrübeyi edinmek için kullanılır. Ucuz ne alıp satabilirim diye düşünme, işte sana evden satış yapabilme imkanı sunan toptan satış paketleri.

Letgo Satış Paketi

1.000 ve 2.500 TL sermaye ile letgo da en çok satılan ürünler ile oluşturulup kısa sürede çok satış yapmayı sağlayan toptan satış paketidir. Letgo satış paketinde, Letgo APP üzerinde en fazla satışı yapılan ürünlerden oluşmaktadır. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sex Shop Sıcak Satış Bireysel Pazarlama Paketi

2.000 TL sermaye ile %35 net kâr fırsatı! Ne dükkan açmaya nede internet üzerinde sanal mağaza açmaya maddi gücünüz yok ise sizin için en ideal sex shop paketi “Sıcak Satış” paketi olacaktır. Ürünlerimizi bireysel olarak satışını yapıp anında %35 net kazanç sağlayabilir, ek olarak ürünlerimizi kendi bölgenizdeki müşterilerimize teslimatını yaparak teslimat başı en az 50 TL para kazanabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Eczane ve Aktar paketi

1.000 TL sermaye ile. Türkiye geneli Eczane ve Aktarların belirli kategorilerdeki ürünleri toptan olarak satın alıp Eczane ve Aktarlarda satışını yaptığı bayilik paketidir.

Sex Shop Satış Ortaklığı Paketi

1.000 TL sermaye ile satış başına %20 net kâr. Blog, Android uygulama, GG gibi vendor hesap sahipleri. %20 net kâr ile satış yaparak gelir elde edebileceği en fazla 5 üründen oluşan sex shop satış ortaklığı sistemidir.

5.000 – 15.000 TL arası toptan paketi

Orta seviye girişimci, küçük erotik shop mağazası işletme sahipleri ve E-ticaret site sahipleri için hazırlanan toptan satış paketleridir.

Sex Shop Toptan Satış paketi

Sex Shop mağazası ve sektörel vergi levhası olan işletmeler için. Cinsel ürünleri toptan olarak temin edebileceği ve siparişlerini bayi portalımızdan çevrimiçi olarak oluşturabileceği kapalı sistem sex ürünleri toptan satış uygulamasıdır.

Yeni bir sex shop mağazası açmayı düşünüyorsanız bini aşkın ürün çeşidi. Avrupa ve Çin menşeli onlarca sex ürünleri üreticisinden Türkiye distribütörlüğü ile hizmetinizdeyiz.

Sex Shop Toptan Satış Paketi Katılım Şartları
– Vergi levhası

– 5.000 TL katılımcı ücreti.

Sex Shop Stoklu E-ticaret bayi paketi

7.500 TL sermaye ile kendisine ait e-ticaret sitesi olanlar için geliştirilmiş sınırlı kategori ve yine sınırlı sayıda ürünler için geçerli olan sex shop bayi paketidir. Hali hazırda sanal mağaza web siteniz var ise ve sanal mağazanızda ayrı bir Yetişkin kategorisi (+18 ürünler) altında sex shop ürünlerini satmak istiyorsanız sizin için en güvenilir ve ideal sex shop toptan +18 ürünler bayi paketidir. Daha fazla ayrıntı ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Erotik Sex Shop Hazır E-ticaret Paketi

15.000 TL sermaye ile tam teşekküllü e-ticaret mağazası ile internet ortamında sanal erotik sex shop mağazası açmalarına olanak sağlayan bir erotik sex shop e-ticaret paketidir. Daha fazla ayrıntı ve detaylı bilgi için tıklayınız.

45.000 – 285.000 TL arası toptan paketi

Yeni bir fiziki sex shop mağaza açılışlarını içeren toptan satış paketleridir.

Sex Shop Franchise Anahtar Teslimi bayilik paketi 45.000 TL (2. kademe kâr oranı ortalaması %550)

1996’dan beri oluşan Marka, Tecrübe ve Avrupa, Çin menşei ürünlerdeki distribütörlük haklarımızdan üst düzeyde yararlanabileceğiniz. Anahtar teslimli Sex Shop mağazanızın kurulup sizlere teslim edilebileceği. Bir bakıma Sex Shop Şubesi gibi çalışabileceğimiz bizlerden bağımsız olarak iş yerinizi yönetebileceğiniz iş ortaklığı modelidir. Kendi Sex Shop Mağazasının patronu olmak isteyen ve sektörel liderin paha biçilemez iş tecrübesinden üst düzeyde yararlanmak isteyen. Sex shop mağazası için ürün tedarikini en direk Türkiye distribütör firmasından 2. kademe seviyesinden tedarik etmek isteyenler için. En ideal sex shop bayilik paketi Franchise Anahtar Teslimi bayilik paketidir. Daha fazla ayrıntı ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Sex Shop Ortaklık Paketi 75.000 TL (1. kademe kâr oranı ortalaması %800)

Sermayeyi siz koyuyorsunuz bütün işi biz yapıyoruz, yarı yarıya kâr ortaklığı. Bulunmuş olduğu il veya ilçe merkezinde sermayesini çalıştırıp gelir elde etmek isteyenler için Sex Shop Mağazası yarı yarıya kâr ortaklığı paketidir. 1996’dan beri oluşan tecrübemiz, yurt dışı ve yurt içi distribütörlük anlaşmalarımızdan üst düzeyde yararlanılabilecek. Çok kârlı bir Sex Shop Mağazası ortaklık sistemidir. Yeni açılacak olan sex shop mağazasının A dan Z’ye kurulumu. Ve işletilmesini üstlenmiş olduğumuz projede ilgili mağaza için tam ortaklık hükümleri uygulanmaktadır. Öyle ki anlaşmamız bulunan bütün iş ortaklarımızdan tedarik edilen ürünlerin üzerine %10 “depolama maliyeti” gibi sembolik bir kâr payı koyularak neredeyse maliyetine ilgili mağazaya ürün tedariki sağlanacaktır. Sex Shop ortaklık paketi sayesinde 20 yılı aşan sektörel tecrübemizi satın alarak ve bütün distribütörlük anlaşmalarımızı iliğine kadar kullanabileceğiniz bir ortaklık sistemidir, bir bakıma sex shop sektörüne daha en başında 5-0 handikap ile en üst seviyede giriş yapmış olacaksınız. Daha fazla ayrıntı ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Bölgesel Ana Bayilik Paketi 285.000 TL (kâr ortaklığı)

Marmara bölgesi. Karadeniz bölgesi. Ege bölgesi. Akdeniz bölgesi. İç Anadolu bölgesi. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki bütün bayilik anlaşmalarımızın Bölgesel Ana Bayiliklere bağlanmasını içeren ortaklık paketi.

Bilgilendirme : Aşağıdaki yazılı olan YORUMLAR ve bilgiler güncelliğini 17.04.2017 tarihi itibariyle yitirmiştir. Lütfen bu bilgilendirme yazısının altındaki 17.04.2017 tarihinden önceki bütün bilgi ve yorumları dikkate almayınız.

 1. Özge diyor ki:

  Toptan 5000 liralık paketinizi almak istiyoruz ama benim bir bayan giyim mağazam var yer olarak çok müsait ve bulunduğumuz ilçede bayanların böyle bi yere ihtiyacı var o yüzden sizinle çalışmak çok istiyoruz bize dönerseniz çok seviniriz.

  • admin diyor ki:

   İyi akşamlar Özge hanım;
   Lütfen bize telefon ile ulaşıp mevcut iş yeriniz hakkında daha detaylı bilgi veriniz. Bizlerde sizinle çalışmayı çok arzuluyoruz.

  • Can kaya diyor ki:

   Bende açmayı düşünüyorum yardimci olurmusunuz .531 *** ** ** (Düzeltme, web sitemizde telefon numaranızı yorum ile paylaşamazsınız.)

 2. MEHMET YILMAZ diyor ki:

  MERHABALAR BEN İKİ BÜYÜK TOPTANCIYLA ÇALIŞMAKTAYIM AMA STOK TUUTMAYI FÜŞÜNÜYORUM BUNLA İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTERİM İNTERNET ÜZERİNDEN SATİŞ YAPIYORUM MAİLYET SADECE ÜRÜN TEMİNİ İÇİN BİLGİ ALMAK İSTERİM

 3. Soner KAYA diyor ki:

  Merhaba,
  Biz şirket olarak ikinci bir alternatif iş arıyoruz. Yaklaşık 6 yıldır. Promosyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Ürün gruplarımızı kendimiz ithal ederek müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.
  İstanbul / Avrupa yakasında / 5.500 dükkanın bulunmuş olduğu büyük bir toptancı merkezinde 4 katlı işyerimiz mevcut.
  Bizler showrom olarak değil de daha çok bayilik olarak internet üzerinden hızlı satış yapmayı hedefliyoruz. Yaklaşık 10 aşkın bir süredir interneti web sayfasını çok aktif bir şekilde kullanıyoruz. İnternet üzerinden ürün satışı konusunda fazlasıyla tecrübemiz mevcut. Biz web sayfasını kuracağız. Webde bulunan ürün grupları tamamen sizin ürün grupları olacak. Biz pazarlamasını yapacağız.
  Bu şekilde bir çalışma sisteminiz var mı.

 4. Hakan diyor ki:

  merhaba ben yeni bir iş kurmak istiyorum bu iş ilgimi çekti istanbulda yasıyorum istanbulda açmak istiyorum hiç bir bilgim yok ben sizden bilgi ve bu konuda bana eğitim vermenizi isterim.

  • admin diyor ki:

   Şimdi anladım. Mesajınıza geç cevap verdiğim için üzgünüm. Küçük ortaklık kurumsal firmalarda hisse paylaşımı şeklinde yapılabilmektedir. Bu sektörde bu tarz bir ortaklığın fiziki olarak yapılabilmesi ve ortaklar arası “paydaş” denetiminde zorluk çekilebileceğini düşünmekteyim. Bunun yerine faklı çalışma şekilleri uygulanabilir müsait bir anınızda telefon açabilirseniz size yardımcı olmak isterim.

 5. Zeki diyor ki:

  merhaba istanbul kartal daki yeni açmış olduğum sexshop mağazamı ortağımla anlaşamadığım için kapatmış bulunmaktayım. kapatılan sexshop mağazasındaki ürün rafları, iç giyim standları, sekizli koltuk takımı ve biri ahşap diğeri cam masa olmak üzere hepsini satmak istiyorum. Yeni sexshop işyeri açmak isteyenlerin tam da aramış olduğu özelliklere sahip bu eşyaları sizin aracılığınızla satabilirmiyim?

  • admin diyor ki:

   Zeki bey ortağınız ile problem yaşayacağınızı tahmin ediyordum ama bu kadar kısa sürede ortaklığınızın sona ereceğini düşünmemiştim. Vardır bunda da bir hayır, üzüldüm doğrusu. Sex Shop mağazanızın showroomuna ve vitrinlerine bir hayli masraf yaptığınızı biliyorum. Dilerseniz bir araca yükleyip getirin depomuza ihtiyaç olursa ve alacak olan kişiyle de anlaşabilirseniz elden çıkartabilirsiniz.

 6. Orhan A. diyor ki:

  Ben kendi bayimi açmak istiyorum. Sadece ürünleri sizden temin etmek istiyorum. Ama sizden 2 günlükte olsa eğitim almak isterim bu mümkünmü? Sonuçta ilk defa yapacağım için zorlanmak istemiyorum. Birde ürün satışında ortalama kar marjı % kaç? merak ediyorum.

  • admin diyor ki:

   @Orhan bey; tabiki kendi bayinizi açabilirsiniz işi iyice öğrenmeniz için bir kaç gün temel eğitimde verebiliriz. Lakin herkes ile toptan fiyat bilgilerimizi paylaşmıyoruz eleme sistemi uygulamaktayız, yukarıdaki şartları yerine getirebilirseniz sizinle çalışabiliriz…

 7. Arif diyor ki:

  Ben bir mağaza olmaktan ziyade internet üzerinden satış yapmak istiyorum bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

  • admin diyor ki:

   @Arif bey; öncelikle yorumunuzu yanlış yere yapmışsınız, ilgilenmiyoruz teşekkürler…

 8. Hulusi diyor ki:

  merhabalar ben Yozgat’ta sexshop açmak istiyorum. yozgat açısından mümkün mü? yozgat’ın iller arasında şube olarak açılabilecek bir pozisyonu varmı sizin için onun bilgisini almak istiyorum. çünkü yozgatta böyle bir girişim yok bununla ilgili bana daha detaylı bilgi verebilirmisiniz.

  • admin diyor ki:

   Hulusi bey öncelikle Yozgat’ta bir şube açılışı yapıldığında ikinci bir şube açılışına izin vermemekteyiz… Şuan için Yozgat’ta bir sexshop şubemiz yok rahatlıkla açabiliriz, detaylı bilgi için telefon ile ulaşabilirsiniz…

 9. Fırat diyor ki:

  iyi çalışmalar ben hatay merkezde bu işi yapmayı düşünüyorum iş yerinin zemin kat veya 2, katta olması önemli mi. vereceğiniz bayilik mi kol bayiliği mi dükkana konulan ürünlerin parası yarı yarıya mı ödeniyo.

  • admin diyor ki:

   Fırat bey tüm detaylar bu sayfada belirtilmiştir, lütfen dikkatlice incelerseniz sorduğunuz sorunun yanıtlarını göreceksiniz… Bunun haricinde sorabileceğin başka bir soru varsa yanıtlayabilirim…

 10. Sema diyor ki:

  6.000 tl lik ürün alsam satış olarakta internet üzerinden satsam bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. benim bulunduğum yer sakarya hendek ilçesi kapalı bir ilçe olduğu için dükkan açmak mümkün diil. iç çamaşırı dükkanı açmak istiyorum ürünleride iç çamaşırı altında satılsa nasıl olur? yada fikir vermisiniz.

  • admin diyor ki:

   Merhabalar Sema hanım; Vücüt çorabı ve bayan iç giyim ağırlıklı 6.000TL lik ürün tedariki sağlayabiliriz bunun yanında internet üzerinden diğer ürünlerinde satışı konusunda sizlere yardımcı olabilirim… Detaylar hakkında bilgi alabilmek için lütfen telefon ile iletişim sağlayınız…

  • emir diyor ki:

   slm yardımcı olayım sema 0541******* toptan satarım. (Bu ileti admin tarafından düzeltilmiştir. web sitemizde telefon numarası gibi kişisel bilgi paylaşılamaz.)

 11. Metin diyor ki:

  Merhabalar ben sexs shop açmak istiyorum fakat bu iş için pek bilgim yok şu an tam olarak nerde açağımada karar vermedim ama bana yardımcı olursanız bu işi yapmak istiyorum.bu iş için ilk başta ne kadar bi sermayeye ihtiyaç var bazı yorumlarınızda yazmışsınız ama benim 20.000tl’m var bununla ne kadar teferruatlı bir mağaza açabilirim içerisinde ne kadar çeşit ürün olur yardımcı olursanız sevinirim.

  • admin diyor ki:

   Metin bey iki seçeneğimiz bulunmakta ilk seçenek 6.000 TL lık toptan ürün satın alarak sexshopunuzu açabilirsiniz… İkinci seçenekte ise iş yerinizi biz açıyoruz her şeyle biz ilgileniyoruz, buna eğitimde dahil ve bizim ortağımız oluyorsunuz bu seçeneğin fiyatı ise 15.000 TL… Geniş bilgi için lütfen telefon açınız…

 12. Zeynel diyor ki:

  Bilecik merkezde şubeniz olmak istiyorum kiralayacağım yerin resimlerini çektim bu resimleri size nasıl göndereceğim ve 250 tl katılımcı ücretini ödemesem olmazmı 🙁

  • admin diyor ki:

   @Zeynel bey e-posta adresinize resimleri gönderebileceğiniz “bize ait” bir e-posta adresi gönderiyoruz… Fotoğrafları bu adrese cevaplayarak gönderebilirsiniz… Öte yandan 250 TL katılım ücreti ödemekten kaçınıyorsanız sizinle hiç bir şekilde “Şube” açılışlarında “Ortak” olarak çalışamayız…

 13. Sedat diyor ki:

  merhaba Diyarbakır ofis semtinde zengin içerikli bir Sexshop mağazası açmak istiyorum. beni bilgilendirirseniz sevinirim. iyi çalışmalar. Not: Diyarbakıra bayilik veremeyeceğinizi belirtmişsiniz; Ancak toplumsal ve kültürel cahilliğe, cahillikle yaklaşmanızı önermiyorum. Gelin bu cahilliği biz yok edelim. Saygılar.

  • admin diyor ki:

   Sedat bey Diyarbakıra bu şekilde yaklaştığımızı nereden çıkarttınız??? Sedat bey o tarihte Diyarbakırda bayilik için kapora alınmış bir çalışmamız vardı ikinci bir şubeyi açmayı düşünmediğimiz den dolayı olumsuz yanıt vermiştik… Lakin anlaşma sağlanılamadı ve maalesef Diyarbakır’a bir Erotik Shop açamadık…

  • admin diyor ki:

   Feyzullah bey @Ali beyin yorum yazmış olduğu tarihte Diyarbakır da sexshop bayiliği için zaten bir görüşmemiz vardı… Bu sebepten dolayı ve Diyarbakır’a ikinci bir sexhop bayiliğini düşünmediğimiz için p tarihte olumsuz yanıt verdik… Ama şimdi Diyarbakır’a bayilik vermekteyiz…

 14. Adıyok diyor ki:

  mrb ben bu işi e-ticaret olarak yapmak istiyorum yalnız bitkisel ürünler satacam sizden ürün alabilirmiyim

 15. Evrim diyor ki:

  merhabalar biz bodrumda bi seks shop açmak istiyoruz öncelikle bodruma bayii verdinizmi bizim kendimize ait ikinci katta iki odalı bir dükkanımız var gümbette. seks shop açmak için gerekli evrakları ve nereleri müracat etmemiz gerektini bize söyleyebilirmisiniz. sizinle calısmak istiyoruz

  • admin diyor ki:

   Sayın Evrim Bodrum’a herhangi bir sexshop bayiliği vermedik… Gerekli şartlar hakkında bilgi almak için telefon ile irtibat kurunuz…

 16. Alp diyor ki:

  ben ankaradan Alp muazzam büyüklükte bir çevrem var bu çevreye bazı malzemeler pazarlayarak bu çevremi değerlendirmek istiyorum işin özü ben bir dükkan falan açamam ama katalog yardımı ile bir kaç ürün ile ortalama bir Erotik Shoptan fazla satacağıma eminim bana yardımcı olursanız sevinirim… bana öyle çok çeside gerek yok belli baslı bir kaç malzeme yeterli teşekkürler…

  • admin diyor ki:

   Alp bey bu şekilde çalışmaya sıcak bakmıyoruz… Ama yinede umudunuzu yitirmeyiniz… Ne satacağınıza karar verin ve telefon açıp görüşünüz…

 17. Fatih diyor ki:

  12.000 tl ile bu işe sıfırdan başlamak mümkünmü. yardımcı olabilirmisiniz. ben zonguldak merkezde bu işi yapmayı düşünüyorum. sizce uygunmu.

  • admin diyor ki:

   Fatih bey önerdiğimiz tutardır zaten… Zonguldak’ta bir sexshopmu açmak istiyorsunuz? Bizi telefon ile aramanız yeterli 3 bilemedin 5 gün içinde Zonguldak’ta sexshopu açarız size…

 18. Sadık diyor ki:

  Ben şanlıurfada sexshop bayilik açmak istiyorum şanlıurfada olmadığından dolayı ben açmayı düşünüyorum Şanlıurfaya düşünürmüsünüz.

 19. Emirhan diyor ki:

  Manisa merkezde bu işi yapmak istiyoruz. Vitrin yapmak istemiyoruz, belki açılıştan bir yıl sonra olabilir. Satışlarda herhangi kota varmı, kar marjı nedir. teşekkürler.

 20. Atom diyor ki:

  Merhaba Ben Diyarbakırda sexshop mağazası açmak istiyorum burada öyle bi faliyet mevcut değil ilgi duyulacağından eminim. Muhattap olabileceğimiz kimler var.

 21. Musa diyor ki:

  ben bursada Erotik Shop açmak istiyorum bunun komple bayilik için masrafı ne olabilir ve bana ne şekilde yardımcı olabilirsiniz.

 22. Kenan diyor ki:

  Şanlıurfa merkezde sexshop açmayı düşünüyorum Şanlıurfada açmamda sorun varmı size göre ben sağlık personeliyim kendi işimi bırakıp Erotik Shop açmayı düşünüyorum.

  • admin diyor ki:

   Şanlıurfada seks shop açmanızda bizim için bir sakınca yok açabilirsiniz tabi… bayilik için lütfen telefon ile irtibat kurunuz…

 23. Okan diyor ki:

  merhaba ben konya ereğli ilçesine Erotik Shop açmak istiyorum fakat ereğli ilçe olduğu için verme ihtimaliniz olabilirmi teşekkür ediyorum.

 24. Cenk diyor ki:

  İstanbul/Şişli semtine sexshop mağazası açmayı düşünüyorum toptan ürünler için sermayemde mevcuttur.. İlk olarak 6.000 tl ile sizlerle çalışmayı düşünüyorum.. Fakat 35,40 metre karelik bir dükkan ürünleri barındırmam için yeterli olurmu.. Çünkü bulduğum dükkan Şişli semtinin en kalabalık bölgelerinden birtanesidir.. Internet platformunda da satış yapacağım.. Ürünlerdeki kar payları için bir liste yollamanız mümkün mü.. Değerli tavsiyelerinizi rica ediyorum..

 25. Bahadır diyor ki:

  bu işi yapmak istiyorum ama aklımda tek bir sorun var bana kar getirir mi? cevap verirseniz minnettar olurum.

  • admin diyor ki:

   Bahadır bey bir işte para kazanabilmeniz için o iş ile çalışıp ilgilenmeniz gerekmektedir bu “sizin” elinizde.

 26. Burak diyor ki:

  merhabalar ben çankırıda pc bakım onarım servisi işletiyorum ama bu işlerde pek tat tuz kalmadı açıkçası çankırıda Erotik Shop yok belediyeden ruhsat almak sorun çıkartırmı yada bu işin yapılacağı mekan önemlimidir negibi yerlerde ruhsat verilmiyor kafamda birsürü soru işareti var ve böyle bi iş yeri açmak için neler gerekiyor bilmiyorum sorduğunuz zaman her kafadan bir ses çıkıyor ama gerçek bir cevap veren yok Erotik Shop açmak için medikal gereç satma belgesi filan isteniliyor deniliyor bu doğrumudur misal bu konuda beni aydınlatırsanız bu işe girmeyi düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim.

  • admin diyor ki:

   Burak bey medikal gereç satma ve bulundurma belgesini ilk defa duydum. Bir Erotik Shop sahibi olmanız aslında oldukça basittir ben bu işi yapmak istiyorum diye karar vermeniz yeterlidir. ciddiyseniz eğer lütfen telefon açınız 2 gün içerisinde iş yerinizin açılışını gerçekleştirebiliriz.

 27. Egeli4500 diyor ki:

  Merhabalar ben manisa salihlide ikamet etmekteyim. Kendime ait bilgisayar teknik servisim var ayrıca kamuda çalışmaktayım. Bu tür ürünleri pazarlama konusunda kafamda bir düşünce var. Ancak satışların nasıl olacağı yada kabul göreceği konusunda tereddütlüyüm. Sizlerden en çok gidebilecek ürünlerden bir kaç tane ilk etapta alsam. Daha sonra satış sonrası duruma göre bir değerlendirme yapsak birlikte bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Ayrıca öyle tahmin ediyorum ki potansiyelin üç beş aylık döneminde güzel yerlere geleceği kanaatindeyim.

 28. Aliosman diyor ki:

  Ben Bodrum Gümbet’te bir sexshop açmak istiyorum sizinle daha önce telefon ile görüşmüştük para ve yerimi ayarladım. Sizden rica etsem bodruma gelipte sexshopun içerisinde sergilenecek ürünlerin vitrinini yapabilirmisiniz. 2 gün misafirim olun vitrini ve tezgahlarını yapalım.

  • admin diyor ki:

   Aliosman bey yerinizi ayarlamanıza zevindim telefondada izah ettiğim gibi sorun değil geliriz sexshopun iç dizaynı ile tamamen biz ilgileniriz fakat bunu yapabilmemiz için bize bir güvence vermeniz gerekmektedir. Sonuçta uzak bir mesafe ve bize hiç bir güvencede bulunmadınız.

 29. Pusat diyor ki:

  merhabalar ben kayseri bölgesinden benden talep oluyor ben dış ticaretçiyim sizinle nasıl çalışabiliriz sizin ürünlerin satışını yapabilirim.

 30. Enver diyor ki:

  merhabalar ben bayiniz olmayı düşünüyorum ama ne yapmam gerek. yani sürekli sizden toptan olarak geciktirici sprey almayı düşünüyorum. bilgi verirseniz çok sevinirim.

  • admin diyor ki:

   Enver bey toptan olarak sadece sprey satın almayı düşünüyorsanız bize telefon ile ulaşmanız yeterlidir.

 31. Mehmet diyor ki:

  mrb sizinle daha önce yazışmıştık 6000 lira yeterli demiştiniz açacağım dükkan kendime ait olacak yoksa sizinle ortak olarakmı çalışacağız kazancımız nasıl olur bu konularda daha detaylı bilgi almak istiyorum varsa tel nosu verirseniz sevinirim.

  • admin diyor ki:

   Mehmet bey 15 şubatta sizinle görüşmüştük açacağınız sexshop ile bizim bir ortaklığımız bulunmayacak biz sadece sizin sexshop dükkanını açmanıza yardımcı olmaktayız ve ürünlerinizin toptan olarak tedarikini sağlamaktayız. Telefon numarasına gelincede sitemizdeki telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 32. Kaan diyor ki:

  Ben Antalyaya bir sexshop açmak istiyorum 6 bin liralık malzeme aldığımda sexshopun içini doldururmu ?

  • admin diyor ki:

   Kaan bey 6.000 TL lik bayi paketinde tüm kategoriler dahil yaklaşık 280 çeşit ürün olacak bu kadar çeşit ilede sağlam dolu bir vitrin rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

 33. Mehmet diyor ki:

  zonguldak ereğli ilçesinde bir Erotik Shop dükkani açmak istiyorum bunun için gerekli sermaye hakkında bilgim yok malum kriz burada tersanede taşeronluk yaptık 100 bin tl alacağımız kaldı bu iş aklıma yatıyor yardımcı olursanız sevinirim.

  • admin diyor ki:

   Mehmet bey 6.000 TL vitrininize koyacağınız ürünler için bütçe ayırmanız yeterli olacaktır. sexshopun içerisine büro malzemelerini ise siz kendiniz temin ediyorsunuz. kaba bir fiyat çıkartmak gerekirse ortalama 10.000 TL ile sizde bir sexshop işletebilirsiniz.

 34. Uğur diyor ki:

  muğla ortaca ilçesinde bir shop acmak niyetim var am bunun için neler gerekli bilgim yok ve 5000tl ile baslangıç yapmak istiyorum bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim ve ayrıca ruhsat alımında bir pürüz olurmu neler gerekli. saygılar

  • admin diyor ki:

   Uğur bey gerekli olan bütün işlemleri biz yapıyoruz siz ben bu işi yapmak istiyorum demeniz yeterli.

 35. Mehmet diyor ki:

  mrb Sivas ta ürünlerinizin satış yerleri mevcut mudur eğer Sivas ta bir sexshop yoksa ben açmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim.

 36. Hüsamettin diyor ki:

  ben gemlikte Erotik Shop açmak istiyorum. ancak gemlik halkı buna düzgün bakmaya bilir. bunu başka bi isim üzerinden yapabilirmiyim. ayrıca daha düşük maliyette bu iş yerini kurabilirmiyim.

  • admin diyor ki:

   Sexshop aşarak bu işi yapmayı düşünüyorsanız bazı riskleri göz önüne almanız gerekmektedir.

 37. Osman diyor ki:

  İyi günler, bayilik alarak web site üzerinden sizin ürünlerinizin satışını yapmak istiyorum herhangi bir şirketim yok bu mümkün mü ? En kısa zaman da cevabınızı bekliyorum.

 38. Şaban diyor ki:

  Trabzon’da bayiniz varmı yoksa en yakın bayi nerede. Trabzonda sexshop yoksa kaç paraya açılır ben açabilirmiyim.

 39. Çetin diyor ki:

  sayın yetkili istanbul dışında bir ilde yiz burda bu işi yapmak istiyoruz seks shop açmak istiyorum ve ilk olucaz sizinle beraber çalışmak istiyoruz şartlar prosedürler hakkında bilgi vermenizi rica ederim.

 40. Ali diyor ki:

  merhaba ben seks shop bayiliği almak istiyorum, bu konuda tam olarak bilgi edinmek için yardım ederseniz sevinirim. diyarbakır merkezde açmayı düşünüyorum. ne yapmam gerekiyor, ne kadar param gider, şartlar tam olarak nedir? yardımınız için şimdiden teşekkürler.

  • admin diyor ki:

   Ali bey Diyarbakır’a Sexshop açtırmayı açıkçası düşünmüyoruz. Daha sonra tekrar iletişim kurarsanız ilerleyen dönemde belki yardımcı olabiliriz.

 41. İsmail diyor ki:

  Eskişehir merkezde işyerim var işyerim callshop tekel vs hareketli bir nokta zaten krem damla prezervatif satıyorum ve satışım gayet hızlı ilgilenirseniz çalışmak isterim.

  • admin diyor ki:

   Bu şekilde çalışılmaya firma olarak karşıyız kusura bakmayın satmış olduğunuz damla ve kremleri başka yerden temin etmişsiniz ve yasal olmayabilir.

 42. Erberk diyor ki:

  merhaba ben bir Erotik Shop açmak istiyorum ne gibi bir kriterleriniz var neler istiyorsunuz şartlarınız ney.

 43. Yakup diyor ki:

  İzmir’de sexshop yok ben izmirde bu ürünlerin satışını yapmak istiyorum yalnız işyeri açamam sizden toptan fiyatına alıp kendim satış yapmak istiyorum mümkünmü?

  • admin diyor ki:

   Maalesef bu şekilde bizden toptan fiyatına ürünleri satın almanız mümkün değildir. Fakat size yardımcı olabilmek için Toptan alımlarda fiyat olarak indirim sağlayabiliriz satabileceğiniz ürünleri seçip müşteri temsilcimizle görüşünüz.

 44. Hasan diyor ki:

  Antalya Kemerde yaşıyorum. 2-3 adet ucuz modellerde vibratör gönderirseniz pazarlamak istiyorum. Model ve fiyatlarını ayrı ayrı bildirirseniz memnun olurum.

 45. Antalyalı diyor ki:

  Merhaba ben Antalyada bir sexshop mağazası açmak istiyorum. Sizinle telefonda görüşmüştük fakat ben 6.000 liralık ürün alıp bir sexshop mağazasını açmak bana mantıksız geldi. Eğer düşünürseniz benim Antalyada 1 dükkanım var sizin istediğiniz özelliklere uyuyor. siz Antalyaya gelip yeri görüp dükkanın dekoru, resmi açılışı ve ürünlerin yerleşimi konusunda yardımcı olursanız ben hemen açmak istiyorum.

  • admin diyor ki:

   Bu şekilde 2 bayi açılışı yaptık. Tabi Antalya’ya geliriz açacağınız SexShopun bütün işleriyle biz ilgilenip SexShopu sizin adınıza açarız. Bunun size maliyeti ise ortalama 20 bin TL sı tutar. 20 bin TL sı içerisinde Tabela, ShowRoom dekoru, resmi açılış, 6 bin TL lık SexShop malzemesi ve özel danışmanlık ücreti bulunmaktadır.

 46. Eczacı Mesut diyor ki:

  Benim eczanem var ve sizin ürünlerinizden satmak istiyorum. Ayrıca 6000 TL sermaye olması gerekiyormuş onun nedeni nedir. Bu arada anlaşma şartlarınızı tam benimle paylaşabilirmisiniz. Örneğin kontrak imzalanıyormu ayda şu şu kadar satış yapacaksınız gibisinden?.

Yorumlar kapalıdır.