Sex Shop Stoklu E-ticaret Bayi Paketi E-ticaret sitesi olanlar için geliştirilmiş sınırlı kategori ve yine sınırlı sayıda ürünler için geçerli olan sex shop bayi paketidir. Hali hazırda sanal mağaza web siteniz var ise. Sanal mağazanızda ayrı bir Yetişkin kategorisi (+18 ürünler) altında sex shop ürünlerini satmak istiyorsanız. Sizin için en güvenilir ve ideal sex shop (toptan +18 ürünler) bayi paketidir.

Sonda söylenecek sözü başta söylemeyi uygun görmekteyiz. Geçmişte e-ticaret siteleriyle yaşamış olduğumuz olumsuz tecrübeler sonucu 2011 Şubat ayında e-ticaret sitelerine ürün tedarikini durdurmuştuk.

Yaşamış olduğumuz sorunların temel nedeni stoksuz çalışmak isteyen sanal mağazalar olmuştu. Öyle ki sanal mağaza bizdeki ürünleri kendi web sitesine ekleyip stok tutmadan, hazırda ürün bulundurmadan satış yapmaya çalışmışlardı. Sanal mağaza müşterisi online olarak ilgili siteden sipariş verdikten sonra site sahibi bizlere sipariş vermektedir. Fakat sanal mağazanın satmış olduğu ürünü biz çoktan sex shop piyasasına dağıtıp onun yerine farklı ürünleri getirmiş bulunmaktayız. Dolayısıyla bizde aynı ürünü bulamayan işletmeci müşterisinin fark etmeyeceğini düşünerek benzer ürünün siparişini verip müşterisine göndermektedir. Aldatıldığını düşünen müşteri haklı olarak, hakkını arayıp dolandırıcılığa varan adli vakaların oluşmasına yol açmıştır. Bu gibi durumların üst üste yaşanması sonucunda e-ticaret sitelerinin sektörümüze zarar vermesini önlemek amacıyla. Firma olarak bütün stoksuz çalışan e-ticaret web sitelerinin üyeliklerini askıya alıp durdurduk.

Stoksuz çalışan e-ticaret siteleri. Sektörümüz için elzem öneme sahip olan Güven, Gizlilik, Mahremiyet ve Sadakat ilkelerine zarar verdikleri için. Kati surette sözleşmeler durdurulup ürün tedariki yapılmamaktadır.

Ancak, stok problemi yaşanmayan en az (5.000 TL değerinde) en fazla 25 ürünü web sitesinde stok tutarak çalışmak isteyen sanal mağazalar ile eskiden olduğu gibi çalışmaya devam etmekteyiz. Sizlerde satamayacağınız yüzlerce ürün yerine satabileceğiniz en fazla 25 ürünü toptan olarak satın alarak. Kendi stoklarınızda bulundurup, satış yapmaya hazırsanız sex shop stoklu e-ticaret paketi ve bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

Sex shop stoklu e-ticaret paketi katılım şartları ve maliyeti

 • Vendor ve muadili olan GG benzeri web siteleri haricindeki siteler. Kendi firmanıza ait sanal mağazada ayrı bir kategori içerisinde en fazla 25 ürünü içerebilecek şekilde satışlara izin verilmektedir.
 • 2.500 TL katılımcı ücreti önceden peşin olarak tahsil edilir.
 • 5.000 TL değerinde sanal mağazanızın öncelikle konseptine uygun olan. Mağazanın bulunmuş olduğu il ve ilçelerde en fazla satışı yapılan. Sürkülasyonu olan ve stok problemi yaşanmayan 25 ürünlük toptan sex shop malzemelerinden oluşan paketin ücreti peşin olarak tahsil edilir.
 • Toplamda 7.500 TL tutarındaki ödeme önceden peşin olarak tahsil edilir. Ürünlerin ve hizmetin ortalama teslim süresi 7 iş günüdür.

Yukarıdaki katılım şartları sizler için uygun ise Sex Shop Stoklu E-ticaret bayi paketi için bizi arayın.

 ipucu:  Diğer paketleri incelemek için Toptan satış ve sex shop bayilik sayfasına gidin.

Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruları “herkesin faydalanabilmesi için” lütfen bu sayfaya yorum yaparak sorunuz. Sorularınız genellikle 30 dakika içerisinde tekrar buradan cevaplandırılacaktır.

 1. Ferhat diyor ki:

  Merhabalar bir kaç sorum olacak,
  – Sitemizin sadece +18 ürünler üzerine kurulu olması durumunda 25 ürün kategorisi yeterli olacak mı?
  – Katılım ücreti ilerleyen zamanlarda ürün olarak dönüşü olan bir ücret mi?
  – ürün ve hizmetler demişsiniz hizmet neleri içeriyor?
  – aynı bölge içerisinde satış yapan bayileriniz arasında rekabeti nasıl dengeliyorsunuz?
  – stoklarımızda bulunan ancak sizin stoklarınızda olmayan ve bir daha olmayacak olan ürünleri, çalışmayı bıraktığınız ürünleri, bize önden bildiriyor musunuz?

  • Murat diyor ki:

   25 ürün ilk başlangıç paketi içeriğidir, daha sonra alım gücünüze bağlı olarak arttırabilirsiniz. Katılım ücreti ürüne çevrilemez. Hizmet içeriği sektörel danışmanlığı içerir. Rekabet sizin aranızda yaşanır, biz size ürün tedariği sağlarız. Stok takibini kapalı bayii ağı sistemi içerisinde anlık olarak takibi sağlanır.

  • Murat diyor ki:

   E-ticaret sitenizde açılan +18 kategorisi için 25 çeşit ürün başlangıç aşamasında makul bir orandır. Stokta ürün bulundurabilirseniz ürün çeşitliliğini genişletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir