Sex shop sıcak satış %35 net kâr fırsatı!

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Türkiye’nin en ücra köyündeki müşterimiz bile ihtiyaç duyduğu ürüne

anında,

hemen,

ŞİMDİ

sahip olmak istiyor!

Müşteri haklı; elbette istediği ürüne anında sahip olmayı dileyecek. Sonuçta ürün yada hizmet için para ödeyen kendisi.

Lakin her mahalle ve köye dükkan açmak sermaye bakımından imkansız. Ama müşterilerimizin ihtiyaçlarına da kulak tıkayamayız.

Bu ihtiyaca karşılık veremediğimiz için her geçen gün on binlerce TL para ve yüzlerce müşteri kaybediyoruz. Sorun basit, çözümü ondan da basit.

Gelin birlikte çalışalım!

Ne dükkan açmaya nede internet üzerinde sanal mağaza açmaya maddi gücünüz yok ise. Sizin için en ideal sex shop paketi (Sıcak Satış) paketi olacaktır. Ürünlerimizi bireysel olarak satışını yapıp anında %35 net kazanç sağlayabilir, ek olarak ürünlerimizi kendi bölgenizde bizim müşterilerimize teslimatını yaparak teslimat başı en az 50 TL para kazanabilirsiniz. Azimli olup, cesaret ve kendinize olan öz güvenle kısa süre içerisinde gerçek sex shop mağazası açabilecek kadar para kazanabilirsiniz. Yeter ki içinizde çalışma azmi olsun, gerisi kendiliğinden gelir.

Sex Shop Sıcak Satış Bireysel Pazarlama Paketi
Sex Shop Sıcak Satış Bireysel Pazarlama Paketi

Sizlerin bu başarıyı yakalayabilmesi için özel olarak hazırlanan paketin her aşamasında sizlere öncülük edeceğim. Sex shop sıcak satış paketini sizlerinde birer sex shop mağazası sahibi olana kadar sürdürülebilir politika ile destekleyeceğim. Bu paketin en büyük avantajı %35 net kâr ile ürün satışı yapabilmeniz. Teslimat başına + para kazanmanız ve her daim size öncülük edebiliyor olmamdır.

Bu paketin kıymetini bilen bir kaç ay içerisinde sıfırdan kendi sex shop mağazasını açabilecek sermayeye ulaşabilmiş olacaktır. Bunda şüphe yoktur -ki her aşamada ADIM-ADIM sizlere yol göstererek öncülük yapacağım.

Katılım Şartları ve  Sex Shop Sıcak Satış Paketi Maliyeti

 • 1.000 adet sizin telefon numaranıza düzenlenmiş olan ürün tanıtım ve satış matbu formu.
 • 1 adet James Bond şifreli çanta.
 • 1 adet kaşe.
 • 1996’dan beri oluşan veritabanımızdan, bulunmuş olduğunuz ilçede en çok satışı yapılan ürünlerden oluşan sex shop ürün paketi.
 • Toplamda her şey dahil 2.000 TL maliyeti bulunan paketin ücreti önceden peşin olarak tahsil edilir.
 • Ödeme işlemi tamamlanan paketlerin ortalama teslim süresi 7 iş günüdür.

Tekrar etmekte fayda görmekteyim, hayat sizin için zor ise ve hiç bir umudunuz yok ise bu fırsatı kaçırmayın. Zevkli ve eğlenceli bir sektörde hakkıyla güzel para kazanacaksınız.

 ipucu:  Diğer paketleri incelemek için Toptan satış ve sex shop bayilik sayfasına gidin.

Sıcak satış paketi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruları. “Herkesin faydalanabilmesi için” lütfen bu sayfaya yorum yaparak sorunuz. Sorularınızı genellikle 30 dakika içerisinde cevaplanır.

  • g.kuru.kaya7634 diyor ki:

   e ticaret üzerine kendi ofisim var beyoğlunda ama ek olarak bu işi yapmak istiyorum size zahmet yardımcı olabilirseniz sevinirim maksimum 2 bin tl bütçe ile denemek amaçlı bu işe girmek istiyorum ilerde işler yolunda giderse ofisi komple bu sektör üzerine çevirmeyi düşünüyorum

 1. Demir diyor ki:

  Mrb Murat bey,
  Kocaeli de ikamet ediyorum. Yazılarınızı okudum güven duydum. Düşük sermaye ile başlamak istiyorum. Maddi olarak zor günler geçiriyorum belki sizinde yardımınızla düze çıkarım. Gerekirse kendi aracımla dahi dağıtım yapabilirim.

  • Murat diyor ki:

   Daha önce; Adana ili Seyhan ilçesinde bireysel pazarlama paketi bizlerden satın alınmadı. Bizimle çalışmak isterseniz lütfen iletişim kurun.

  • BirGenç diyor ki:

   Çok isterim suan para biriktirmeye basladim. Malum öğrenciyiz… 🙂 En kısa zamanda parayı denkleştirip iletişime geçeceğim.

 2. ahmet diyor ki:

  site baştan sağma. telefonla aradım işin gerçek oldunun kanıtını veremiyorlar. iş garantisi yok. utanmadan kibarca telefonu yüzüme kapattı. sakın bunlara inanmayın paranızı kaptırmayın.

  • Murat diyor ki:

   Ahmet bey sayfa içerisinde Katılım Şartları yazılıdır. 5. ve 6. maddeyi yok sayarak ödeme yapmadan bu pakete sahip olmak istiyorsunuz. Kusura bakmayın şartlara uymayan girişimci ile ticari faaliyet içerisinde olamayız, bu nedenle sizinle olan telefon görüşmesi kibarca sonlandırılmıştır.

  • Birol diyor ki:

   Te allam ya ne insanlar var ? kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Ben 4 aydır Murat beyle çalışıyorum gayet iyi para kazanıyorum. Adam haklı olarak senin tutumunu beğenmeyip seninle iş yapmak istememiş, sende bunu hazmedemeyip bari çamur atayım izi kalsın demişsin. Fakat çamur atayım derken bu işe gerçekten ihtiyacı olan insanların kafasını bulandırıp çoluk çocuğu için kazanabileceği rızkı ile oynadığının farkında bile değilsin.

 3. Mustafa diyor ki:

  İşi bilen ile iş yapmak her daim kazandırır bunu bir kere daha tecrübe etmiş oldum. Sizinle iş yapmak benim için çok keyifli oldu Murat bey, tekrat teşekkürler.

 4. Bartu diyor ki:

  Abi sayende elimiz ekmek tuttu ve adam gibi para kazanmaya başladım. İnşallah seneye kalmaz bende bi sex shop dükkanı açacak kadat para biriktiririm.

 5. Mustafa diyor ki:

  Ürünleri stokla satın almadan sipariş geldikçe sitenizden sipariş oluşturup müşteriye göndererek satış yapma olanağım yok mudur? Örneğin 50 TL fiyatındaki ürünü bana 40 TL’ye sunsanız, 10 TL kendi karımı ekleyerek müşterilere satışını gerçekleştirsem gelen siparişlerde sitenize girip ödemeyi yapıp ürünü müşteriye kargolatsam? Herhangi bir ön ödeme yapıp stok tutmadan karşılıklı satışlarımızı gerçekleştirsek mümkün müdür?

  • Murat diyor ki:

   Mustafa bey en düşük yatırım mailiyeti ile bu sektörde iş yapabilme olanağı bu pakettir. Daha ne olsun!
   Öneride bulunmuş olduğunuz çalışma şekli ticari niteliği olmayan bir biçimdir ve her iki taraf içinde uygun değildir.

 6. Mevlüt diyor ki:

  Ben Tokat merkezde oturuyorum evden ve çevreme satış yaparak para kazanmak istiyorum. Bu işi yapmak istiyorum telefon numaram (*******) beni arayın.

 7. Dilaver diyor ki:

  Üniversiteden 2 yıl önce mezun oldum, iş bulamadığım için günü kurtaracak evden yapabilecek işleri internet üzerinden araştırarak bu siteye ulaşmıştım. Bu paketi satın aldım ve geçen hafta kocaman bir paket elime ulaştı. Paket içerisinde çeşitli bröşürler, kaşe, damla, sprey, penis büyütücü, iç çamaşırı, penis ve vajina vardı. Acaba? diyerek bana gelen ürünlerin hepsini sitedeki fiyatlar ile karşılaştırdım ortalama 3.500 TL değerinde ürün göndermişlerdi. Çanta ve matbuu formlarının fiyatını bilmediğim için bir değer giremedim. Daha şimdiden karlı bir iş olduğunu o an anlamıştım. Ama nasıl satış yapacağıma dair hiç bir bilgim yoktu. Sağ olsun Murat bey benimle özel olarak ilgilendi hatta kendi özel telefon numarası bana verdi ve neler yapabileceğimizi tek tek anlattı. Bende Murat beyin bana anlattığı bütün her şeyi harfiyen yerine getirdim ve bu sabah 800 TL’lik ilk satışımı yaptım ? acayip mutluyum. Eğer böyle devam ederse yaza kalmaz ya bir araba alacağım yada bir dükkan açacağım. Eğer sizde benim gibi işsiz güçsüzseniz bu paketi alın biraz çaba gösterdiğiniz taktirde para kazanırsınız.

  • Yakup diyor ki:

   Öyle, Murat abi candır yeterki söyledikleri yap. Biz dört ay önce İzmir’de iki arkadaş girdik bu işe arkadaş ikinci el bir araba parası kazanıp arabasını aldı. Ben kazandığımı o gün harcadığım için bi köşeye para atamadım. Çalışırsan bu işten ekmek yersin, çalışmazsan bir şey yok tabi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir