Sex Shop Ortaklık Paketi 75.000 TL (1. kademe kâr oranı ortalaması %800)

Sex Shop ortaklığında sermaye sizden iş bizden

Sermayeyi siz koyuyorsunuz geriye kalan bütün işi biz yapıyoruz, yarı yarıya kâr ortaklığını içeren sex shop ortaklık paketidir. Bulunmuş olduğunuz il veya ilçe merkezinde sermayenizi çalıştırıp. Ekstra gelir elde etmek isteyenler için Sex Shop Ortaklık paketi yarı yarıya kâr ortaklığını içermektedir.

1996’dan beri oluşan tecrübemiz ile yurt dışı ve yurt içi distribütörlük anlaşmalarımızdan en üst düzeyde yararlanılabilecek. Kârlı bir Sex Shop Mağazası ortaklık sistemi olan paket. Yeni açılacak olan sex shop mağazasının A dan Z’ye kurulumu ve işletilmesini üstlenmiş olduğumuz projede ilgili mağaza için tam ortaklık hükümleri uygulanmaktadır.

Öyle ki distribütörlük anlaşmamız bulunan uluslararası şirketlerden tedarik edilen ürünlerde. Neredeyse maliyetine ilgili mağazaya ürün tedariki sağlanacaktır.

Sex Shop ortaklık paketi sayesinde 20 yılı aşan sektörel tecrübemize ortak olup distribütörlük anlaşmalarımızdan sonuna kadar yararlanabileceğiniz ortaklık sistemidir. Bir bakıma sex shop sektörüne daha en başında en üst seviyede giriş yapmış olacaksınız.

Neden ortaklık paketi?

Bizim için yeni bir sex shop mağazası açmak Patron Gibi Düşünebilir Adam Bulmak gerçek anlamda imkansız olduğu için çok maliyetli olmaktadır. Merkezi bir lokasyonda sermayemizi koyarak vitrinleri tıka basa doldurulmuş çok iyi bir sex shop mağazası açıyoruz.

Mağazanın başına üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş müdüre 8.000 TL maaş vererek işe alıyoruz. Sorun şu ki yüksek maaş ile çalışan müdürümüz Patron Gibi Düşünemediği İçin. Almış olduğu maaşa konsantre olan mağaza müdürü sayesinde bir kaç yıl içerisinde zarar ederek kapanmak zorunda kalıyor. Sektörde önde gelen firma olarak organik büyümenin önündeki en büyük sorun budur.

Bizim yüksek maaş ile çalışan bir müdüre değil mağaza ile ilgilenecek, ekmek teknesine gözü gibi bakacak bir Patrona ihtiyacımız var!

Sex Shop ortaklık paketi işte bu yüzden tarafımızdan oluşturulup sizlere sunulmuştur. Gelin sizin bulunmuş olduğunuz yerde yeni bir sex shop mağazası açalım ve ortak olalım!

Sex Shop Ortaklık paketinde taraflar arası iş yükü dağılımı ve maliyetler.

Ortaklık paketinde sizin kazancınız

 1-  %800 ortalama kâr marjı ile iş yapma olanağı. Böylesi yüksek kârlılık oranında yasal yollarda başka bir sektör bulanamamaktadır.
 2–  Olmazsa olmaz olan online sexshop mağazası e-ticaret sitesinin bütün yükünü biz çekiyoruz. Tam işlevsel bir e-ticaret sitesini yaptırmak en az 10.000 TL ye maliyeti olmaktadır. Aynı zamanda bu e-ticaret sitesiyle sürekli ilgilenecek kalifiye personelleri bünyede çalıştırmak zaruri bir ihtiyaçtır.

Sürdürülebilir bir E-ticaret sitesinin maliyetlerini gelin hep birlikte hesaplayalım

 #  Grafiker personeli ortalama 2.000 TL maaş + sigorta + servis ve yemek giderleri ile birlikte aylık 3.500 TL yıllık ise 42.000 TL masrafı bulunmakta ve bu masrafı biz karşılıyoruz.
 #  Yazılımcı personeli ise ortalama 5.000 TL maaş + sigorta + servis ve yemek giderleri ile birlikte aylık 8.000 TL yıllık ise 96.000 TL iş gücü masrafı bulunmakta ve bu masrafı biz karşılıyoruz.
 #  Seo ve içerik için personel ihtiyacı için ise 2.000 TL maaş + sigorta + servis ve yemek giderleri ile birlikte aylık 3.500 TL yıllık ise 42.000 TL masrafı bulunmakta ve bu masrafı biz karşılıyoruz.

Firma olarak bünyemizde internet siteleriyle ilgilenen 11 personel zaten hali hazırda çalışmaktadır. Sizlere toplamda aylık 15.000 TL, yıllık ise 180.000 TL gibi bir işletmenin belini bükecek personel gideri yükünü sizin sırtınızdan alıp kendi personellerimize yaptırıyoruz.

Bu giderlerden kurtulmanız işletmenizin kârlılık oranını arttırdığı gibi sadece personel giderindeki harcama kalemini direk işletmenizin kazanç hanesine yazabiliyorsunuz. Bu da işletmenizde yılda en az 180.000 TL kafadan kâr yaptığınızın yegane kanıtıdır.
 3-  20 yılı aşkın iş tecrübemizi ve onlarca distribütörlük anlaşmalarımızdan faydalanıyorsunuz.
 4-  İşletmeniz için ürün tedariklerini neredeyse bizlerin tedarik ettiği maliyetlerde tedarik ediyorsunuz.

Ortaklık paketinde bizim kazancımız

 1-  Maaşlı Müdür yerine Ortak-Patron ile iş yapmak.
 2-  %0 Mağaza yatırım maliyeti.
 3-  %0 Kira ve Stopaj gideri.
 4-  Organik sektörel büyüme.
 5-  Depolama maliyetli sürekli tedarik işlemi.

Sınırlı sayıda ortaklık anlaşması yapılacaktır. Ortalama %800 kâr marjı ile sex shop mağaza sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

Bulunmuş olduğunuz il yada ilçede bir sex shop mağazası açmak istiyorsanız. En uygun maliyetlerde ve en iyi anlaşma şartlarıyla açabileceğiniz en iyi sex shop mağazasına sahip olmanız yatırımınızdaki en büyük kâr olacaktır.

 

Sex shop ortaklık paketinde adım adım ilerleyiş ve çalışma şekli

Örneğin Antalya’nın Manavgat ilçe merkezinde sermaye yatırımınızı değerlendirmek istiyorsunuz. Bize telefon açarak sex shop mağazasını açmak istediğiniz yer hakkında bilgi veriyorsunuz. Takip eden iş günü içerisinde biz AR-GE çalışmaları yaparız.

Sex shop mağazasının açılması planlanan bölge ve mevkisi hakkında. 1996’dan beri oluşmuş olan veri tabanımızda, ön fizibilite çalışması yapıp. Bölge ve çevre bölgeleri için en fazla satışı yapılan ürünler ve o bölgenin Kültürel ve Demografik yapısı göz önüne alınarak çalışma yapılır.

Bütün çalışmalarımız tamamlandıktan sonra. Takip eden iş gününde, sizi telefon ile arayıp bilgi veririz. Şartlar müsait olursa Manavgat ilçe merkezine gelerek sex shop mağazasının açılması planlanan yeri yakından görüp inceleriz.

Ortak olacağımız kişi ve sex shop mağazasının açılacağı yer tarafımızdan uygun görülür ise. Her iki tarafı güvence altına alacak iş sözleşmesi imzalanır. Ödeme alınarak o günden itibaren Manavgat’tan ayrılmadan ortalama 15-20 gün içerisinde resmi açılışlar ve ürünler dahil sex shop mağazasının açılışı tamamlanır. Takip eden günlerde Manavgat ilçesinde ikamet eden sex shop mağazasında çalışacak personelin eğitimlerine başlanılarak tanıtım ve satış eğitimleri verilir.

Yukarıdaki bütün işlemler tamamlandıktan sonra (ortalama 30-40 gün) ortağı olmuş olduğumuz sex shop mağazası. Siz değerli ortağımıza ve çalışacak olan personele emanet edilerek İstanbul’a geri dönülür.

İstanbul dönüşü, Manavgat’taki sex shop mağazası için Manavgat’a özel e-ticaret internet sitesi çalışmalarına başlanılır. E-ticaret internet sitesi tamamlanır. İnternet sitesinin güncelleme ve teknik desteği İstanbul merkezli olarak kendi web ekibimiz tarafından sürekli güncellenir. Aynı zamanda ortağı olmuş olduğumuz genç sex shop mağazasının tanıtım, reklam ve yeni potansiyel müşterilerine ulaşabilmesi için pazarlama departmanımıza dosyanız sevk edilerek hızla büyümesi sağlanılır.

Sex Shop Ortaklık Paketi Katılım Şartları ve Maliyeti

 #  Toptan sex shop ürün tedarikinde bulunabilmeniz için bütün bayilerimizden bir defaya mahsus tahsil edilen. 5.000 TL katılımcı ücreti ALINMAMAKTADIR.

 #  Sex Shop iş yerinizin açılışından sonraki süreçte. Ömür boyu tecrübe, birikim aktarımı ve sektörel teknik desteği içinde barındıran. 8.000 TL Franchise ücreti ALINMAMAKTADIR.

 #  Sex Shop işyerinde satışı yapılacak olan ürünlerin toptan tedarikinde %10 (depolama maliyeti) kâr bedeli ile tedarik olanağı. Ürünlerde bunun harici her hangi bir kâr bedeli ALINMAMAKTADIR.

 #  Kurulacak olan ortaklıktaki sex shop mağazası ilgili ortağın kendi mülkiyetindeki ofis veya iş yeri en az 2 bölmeli olmalıdır. Kiralanacak bir ofis için sex shop mağazası ortaklığı yapılmamaktadır. Eğer kendinize ait bir yeriniz yok ise, sizin için en uygun paket Sex Shop Franchise paketidir.

 #  Ofis yada iş yeri en az 1. kat en fazla 4. katta ve işyeri cephesi Bulvar, Otoyol yada Ana Cadde gibi tabela değeri yüksek alanda olmalı.
 #  15.000 TL danışmanlık ücreti.

 #  Ömür boyu lisanslı anahtar teslim e-ticaret web sitesi paketi 5.000 TL yerine 2.000 TL.

 #  Sex Shop iş yeri resmi açılışı, belediye harç, tabela vergisi ve benzeri harcamalar ve yine işyeri iç-dış dekorasyon, tabela ve ışıklandırma, ofis mobilyaları, ürün teşhir alanları ve sex shop ürünleri gibi harcamalarda kullanılacak olan ve yine geriye kalan 58.000 TL iş sözleşmesi yapıldıktan sonra nakit ve peşin olarak tahsil edilir.

 #  Sex Shop ortaklık paketinde iş yerinin açılışından, eğitim süresinin tamamlanmasına kadar olan konaklama ve zaruri ihtiyaç gider kalemleri sizlere aittir.

 #  Sex Shop Ortaklık Programının toplam maliyeti 75.000 TL’sı olup bu tutarı aşan “İlgili İş Yeri” harcamaları tarafımızdan üstlenilip karşılanacaktır.

 #  Sex Shop ortaklık paketinde, örneğin Manavgat ilçesinde. İkinci bir sex shop dükkanı için yeni bir ortaklık açılmayacak. Takip eden 3 iş yılı içerisinde, iş ortaklığı sorunsuz bir şekilde ilerler ise. Akdeniz Ana Bölge Bayisi olarak iş ortaklığı yükseltilerek alt bayilerin tamamı Manavgat Merkez Şubeye bağlanma olanağında öncelik sağlanılacaktır.

 ipucu:  Diğer paketleri incelemek için Toptan satış ve sex shop bayilik sayfasına gidin.

Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruları “herkesin faydalanabilmesi için” lütfen bu sayfaya yorum yaparak sorunuz. Sorularınız maksimum 30 dakika içerisinde bu sayfa altında cevaplandırılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir