1996’dan beri oluşan Marka, Tecrübe ve Avrupa, Çin menşei ürünlerdeki distribütörlük haklarından üst düzeyde yararlanabileceğiniz. Anahtar teslimli Sex Shop mağazasının kurulup, sizlere teslim edilebileceği. Bir bakıma Sex Shop Şubesi gibi çalışabileceğimiz bizlerden bağımsız olarak iş yerinizi yönetebileceğiniz iş ortaklığı modelidir.

Kendi Sex Shop Mağazasının patronu olmak ve sektörel liderin paha biçilemez iş tecrübesinden üst düzeyde yararlanmak isteyen. Ayrıca sex shop mağazası için ürün tedarikini en direk Türkiye distribütör firmasından 2. kademe seviyesinden tedarik etmek isteyenler için. En ideal sex shop bayilik paketi Franchise Anahtar Teslimi bayilik paketidir.

Franchise bayi açılışları Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde her bölgede geçerli olup bayi açılışları 2017 yılı Nisan ayı ile hızlandırılmıştır. Bayilik katılım şartları ve maliyeti hakkında detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

Sınırlı sayıda Franchhise anlaşması yapılacaktır, ortalama %550 kâr marjlarıyla sex shop mağaza sahibi olma fırsatını kaçırmayınız.

Sex Shop Franchise Anahtar Teslimi Bayilik Paketi
Sex Shop Franchise Anahtar Teslimi Bayilik Paketi

Sex Shop Franchise Bayilik Paketi

Bayilik paketinde iki işyeri açılışı yapılmaktadır. Bunlardan ilki (Sex Shop Mağazası) ikincisi ise olmazsa olmaz olan (Sex Shop İnternet Mağazasıdır.)

Her iki işyeri açılışı da sizin adınıza açılır.

Sektör liderinden profesyonel destek alın!

Firma olarak, Sex Shop Franchise bayilik paketine bizleri yönlendiren ana neden. Geçmişte yaşanan ve toptan ürün tedariğinde bulunan bayilerimizin başarısız bireysel girişimleri. Kendi başlarına, çok daha yüksek maliyetlerde ve yine uygunsuz iş yeri açma girişimleri olmuştur.

Öyle ki bir çok bayimiz yüzbinlerce lirayı bulan açılış maliyetlerinin altında kalmış. Açılış işlemini tamamlayamamış. Yada sex shop iş yerini açtıktan sonra yeteri kadar iş tecrübesi olmadığından dolayı kısa sürede iflas ederek sektörden ayrılmak zorunda kalmıştır.

Bu gibi üzücü, olumsuz ve başarısız girişimlerin önüne geçebilmek için sex shop franchise bayilik paketi ile sektörel açılışlara start verdik.

Sizlerde Sex Shop sektörüne kendinizden emin, kararlı ve başarılı bir giriş yapmak istiyorsanız. Franchise bayilik paketinden üst düzeyde yararlanabilirsiniz. Unutmayınız ki bizler sizlerden çok daha tecrübeli ve çok daha uygun fiyatlara. Ve yine en yeni konsept ile sex shop işyerinizi kurabiliriz. Siz yeter ki isteyin!

Sex Shop Franchise Katılım Şartları ve Maliyeti

Sex Shop Franchise Anahtar Teslimi bayilik paketimizin 45.000 TL toplam maliyeti vardır. Maliyet kalemleri aşağıda ayrı ayrı olarak şıklarda belirtilmiştir.

Franchise bayiliğinde satın almış olduğunuz en büyük değer Tecrübe, Teknik Destek ve 2. kademe ürün tedariki olmaktadır. Unutulmamalıdır ki bir ürün yada hizmeti satarken değil satın alırken kâr edilir. 2. kademe toptan ürün fiyatlarından yararlanma imkanını kaçırmayın.

Adım adım maliyet listesi
 • Sex Shop iş yerinizin açılışından sonraki süreçte ömür boyu tecrübi birikim aktarımı ve sektörel teknik desteği içinde barındıran 8.000 TL Franchise ücreti.
 • Toptan sex shop ürün tedarikinde bulunabilmeniz için bütün bayilerimizden bir defaya mahsus tahsil edilen 5.000 TL katılımcı ücreti.
 • Bütün Ar-Ge ve Ekonomik, Teknik, Finansal, Yasal, Örgütsel gibi Fizibilite araştırmaları, resmi evrak takibi. Sex Shop iş yerinizin kuruluş ve açılış işlemleri. Anahtar teslimi süresine kadar “ortalama 15 iş günü” ve yine iş yeri tesliminden sonraki ilk 7 günlük ürün tanıtım ve satış eğitimleri için 15.000 TL danışmanlık ücreti. (Bu ücret, eğer biz mağazanın açılacağı şehire gelip, resmi evrak takipleri dahil bütün işlemler ile bizzat ilgilenip mağazayı açarsak talep edilir.) Eğer bu işlemleri bizim direktifimiz doğrultusunda siz yaparsanız. Sadece telefon ile Ar-Ge ve Ekonomik, Teknik, Finansal, Yasal, Örgütsel gibi Fizibilite araştırmaları hizmeti için 3.000 TL danışmanlık ücreti alınır.
 • Sex Shop iş yerinizin internet ortamında sanal mağazanızı açıp ömür boyu lisanslı anahtar teslim e-ticaret web sitesi paketi 5.000 TL yerine 2.000 TL.
 • Sex Shop iş yerinizde ürün tanıtım ve satışın yapıldığı showroom alanının dekorasyon malzemeleri, ürünlerin sergilendiği tanıtım stant ve vitrinleri ve yine iş yerinin açılacağı bölgede en fazla satışı yapılan ürünlerden oluşan sex shop franchise paketi. Bütün bunlar için harcanacak olan toplam ücret İşyerinize yerleştirilecek sex shop ürünleri de dahil olmak üzere 30.000 TL. Showroom “ürünlerin olduğu kısım” dışında kalan ofis alanının mobilya ve dekorasyonu ve benzeri harcamaları kapsam dışında kalmaktadır. Bu alanı siz kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.
 • Sex Shop iş yerinizin açılışından, eğitim süresinin tamamlanmasına kadar olan konaklama ve zaruri ihtiyaç gider kalemleri sizlere aittir. (Bu masraf kalemi 15.000 TL danışmanlık hizmeti seçilirse ortaya çıkar. Sadece telefon danışmanlığı için bu masraf kalemi geçerli değildir.)
 • Sex Shop Franchise için uygun MEKAN seçimi merkezi lokasyon, mümkün ise Bulvar ve ya Cadde üzerinde. Minimum 1. kat maksimum 4. katta en az 2 bölmesi bulunan mekanların tercih edilmesi gerekmektedir.

 ipucu:  Diğer paketleri incelemek için Toptan satış ve sex shop bayilik sayfasına gidin.

Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruları “herkesin faydalanabilmesi için” lütfen bu sayfaya yorum yaparak sorunuz. Sorularınız genelde 30 dakika içerisinde cevaplandırılarak tekrar buradan yayınlanır.

 1. Selami diyor ki:

  Kurulduktan sonra 45 bin tl yi peşinmi alıyorsunuz yoksa taksitlimi Zonğuldak Ereğli den bu bölğede olmayan bir sektör dür olmasını isterim

  • admin diyor ki:

   Selami bey bu para anahtar teslimi sex shop mağazanızın tam teşekküllü açılmasında kullanılmaktadır ve iş sözleşmesi yapıldıktan sonra peşin olarak tahsil edilir.

 2. Dilek diyor ki:

  Merhabalar ben İzmir’de erotik shop mağazası açmak istiyorum, franchise paketinizi inceledim 15.000 TL danışmanlık ücreti sizcede çok değil mi?

  • admin diyor ki:

   Dilek hanım bizlerin franchise paketini hizmete sunmamızın en büyük sebebi bireysel girişimcilerin sektörel hiç bir deneyimi olmadan kendi başına sex shop mağazası açmaya çalışmaları, ortalama 50.000 TL masraf yapmalarına rağmen resmi açılışları tamamlayamadan zarar ederek işyerlerini kapatmaları olmuştur. Sex shop iş yerinizin doğru ve sorunsuz bir şekilde resmi açılışının yapılmasını sağlamak için bizzat benim İzmir’e gelip ortalama 40 gün boyunca iş yerinizin sorunsuz ve doğru bir şekilde resmi açılış işlemleri, A dan Z ye bütün sex shop mağazasının kurulumu, ürünlerin mağazaya yerleştirilmesi siz ve personelinizin ürün tanıtım, satış ve sunum yapabilmesi için eğitim vermemdir. Aynı zamanda iş yerinizin faaliyet gösterebilmesi için tanıtım, reklam ve organizasyonları yürütebiliyor olmamdır. Açık konuşmak gerekir ise aslında sunmuş olduğum hizmete göre almış olduğum danışmanlık ücreti çok düşüktür fakat bizim için asıl önemli olan başarılı bir işletme ile istikrarlı bir şekilde toptan ürün satışı yapabiliyor olmamızdır. Bu elzem sebepten dolayı danışmanlık hizmeti ücretimiz düşük te olsa sex shop mağazası açmak isteyen girişimcilere öncülük etmeye devam edeceğiz. Unutmayınız ki 1996’dan beri sex shop sektöründe lider konumda olan deneyimli birisinin size öncülük etmesi mağazanızın sorunsuz bir şekilde açılmasına ve mağaza açılış maaliyetlerinde büyük oranda tasarruf yapmanıza olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda açılış sonrası tanıtım ve reklam organizasyonlarının yapılması ile bir kaç ay içerisinde mağazanız için harcamış olduğunuz ana sermayeyi geri almanızda katkı sağlayacaktır.

  • Dilek diyor ki:

   Haklısınız galiba, ben sorunsuz şekilde resmi açılışın yapılabilmesi için buraya geleceğinizi düşünememiştim ve 40 gün süresince iş yerimiz ile ilgilenmeniz gerçekten işinize verdiğiniz önemi göstermektedir. Eşimle birlikte tekrar düşünüp size geri dönüş yapacağız tekrar teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir