Letgo satış paketi, Letgo da en çok satılan ürünler ile oluşturulup kısa sürede çok satış yapmayı sağlayan toptan satış paketidir. Letgo satış paketinde, Letgo APP üzerinde en fazla satışı yapılan ürünlerden oluşmaktadır. Paket içerisindeki ürünler hızlı tüketim ürünleri olduğu için letgo da satış yapmak çok daha hızlı ve kolay olmaktadır.

Letgo satış paketi
Letgo satış paketi

Sizde bulunduğunuz ilçedeki insanlara bizim ürünlerimizi satıp kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size gönderilen ürünlerin fotoğraflarını çekip Letgo da satış yapmak.

Letgo da en çok ne satılır?

Bu sorunun cevabı bir çok sektör için farklı anlam ve ifade içerir. Ancak Letgo ikinci el eşya piyasası olduğu için platform üzerinde en çok satılan ürünler genelde ikinci el eşyalar ile birlikte spot eşyalar olmaktadır. Örneğin ikinci el otomobili letgo da satmak neredeyse imkansızdır. Erotik sex shop sektöründeki (bazı) ürünler Letgo’dan satış için biçilmiş kaftan niteliği taşır. Zira insanlar sahip olmak istediği cinsel ürünü en hızlı şekilde görerek satın almak isteyecektir.

Türkiye’de çoğu şehir ve ilçe merkezinde erotik shop mağazası olmadığı için insanlar ihtiyaç duyduğu ürünleri başka şehirlerden sipariş verip günlerce kargo yolunu gözlemekte.

Bu noktada letgo satış paketi sayesinde değil Türkiye’de, Dünya’da en çok satın alınan cinsel içerikli ürünler en çok satılır.

Letgo da satış nasıl yapılır?

Size gönderilen ürün kolisinde olan ürünleri cep telefonu ile fotoğrafını çekin ve Letgo’ya yükleyin. Ürün ile ilgilenen insanlar Letgo’dan size mesaj gönderdiğinde satış yapın. Müşteri ile buluşup ürünün teslimatını yapın.

Letgo’da satış yapmak sizin için hem daha kolay hemde daha hızlı olacaktır. Yeterki doğru ürünü doğru zamanda ve doğru şekilde Letgo’ya yükleyin.

Letgo üzerinde satış yapmak sizi reklam maliyetlerinden kurtarır ve kâr oranında önemli bir artış sağlar.

Letgo’dan alış veriş yapan insanlar aynı ürünü bizden satın alıp günlerce kargo beklemekten ise emin olun sizden satın almayı tercih edecektir. Çünkü insanlar istemiş olduğu ürüne hızlıca sahip olmak ister. Letgo satış paketi bu sebepten dolayı hazırlanıp siz satış ortakları ile paylaşıldı.

Letgo da en çok satılan ürünler

Letgo satış paketi en çok satılan üründen oluşan iki paket halinde sunulur. Bu paketler alım gücüne bağlı olarak kâr oranında değişiklik gösterir.

1 koy
5 kazan!

Birinci paket: Letgo’da en çok satılan 9 ürünü içerir. Paketin ücreti 1.000 TL’dir. Letgo’dan satış yaptığınız zaman en az 2.000 en fazla 3.500 TL para kazanırsınız.

İkinci paket: Letgo da en çok satılan 21 ürünü içerir. Paketin ücreti 2.500 TL’dir. Letgo da satış yaptığın zaman en az 7.500 TL en fazla 12.500 TL para kazanırsın.

Bizim tavsiyemiz en az %200 kâr oranı sağlayan ikinci paket olacaktır. Bu paket sayesinde düşük fiyata toptan ürün alıp yüksek fiyattan satış yaparak kısa sürede paranızı beşe katlayabilirsiniz. 1 koyup 5 almak her daim için kârlı bir girişim olmaktadır. Bu fırsatı değerlendirin!

Kolay yoldan para kazanmak istiyorsan hemen şimdi beni ara ve sende bir an önce zahmetsizce adam gibi para kazan. Unutma her ilçede sadece bir kaç kişiye bu paket satılmakta. Geç kalma!

 Not:  Piyasa arz, talep ve kârlılık seviyesini korumak amacıyla Letgo satış paketi sınırlı sayıda sınırlı kişilere verilecektir. Paketi satın almak isteyenler bize telefon ile ulaşabilir.

 Uyarı:  Lütfen gerçekten para kazanmak isteyen ve ticari kabiliyeti olan kişiler bize paketi satın almak için ulaşsın. Letgo da satış yapma endişesi olan yada Letgo da satış yapmayı beceremeyen kişiler bizi paketi satın almak için aramasın.

 Faydalı bilgi:  Size gönderilen Letgo satış paketindeki ürünleri, Letgo da satış yapmak haricinde Facebook, Instagram gibi platformlar aracılığıyla da tanıtım ve satışını çevrenize yapabilirsiniz. Bu sayede farklı platformlar aracılığıyla satışlarınızı artırıp ekstra para kazanırsınız.

 ipucu:  Diğer paketleri incelemek için Toptan satış ve sex shop bayilik sayfasına gidin.

Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruları “herkesin faydalanabilmesi için” lütfen bu sayfaya yorum yaparak sorunuz. Sorularınız genellikle 30 dakika içerisinde cevaplandırılarak buradan yayınlanır.

  • Murat diyor ki:

   Sitemizde menüyü kullanarak iletişim sayfamızda bulunan telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz.

 1. Serkan diyor ki:

  Muratbey merhaba ben ankara k.ören bölgesinden letgo paket içerisindeki ürünler,fiyat listesi toptan satış fiyatı. Müşteri tavsiye fiyatı ve maksimum satış fiyatları nelerdir. Letgo’dan satış yaparken müşteri tavsiye fiyatı yada maksimum satış fiyatları nelerdir bilgi verebilirmisiniz

  • Murat diyor ki:

   Serkan bey toptan fiyatları son tüketici ile paylaşmıyoruz. Toptan satış ve ilgili toptan satış paketleri hakkındaki bilgileri ancak telefon ile iletebilmekteyiz.

  • Murat diyor ki:

   Kahramanmaraş’ta letgo satış bayimiz yok. Çevrenizde letgo satış bayisi olup olmadığını uygulamaya girip sizlerde kontrol edebilirsiniz. Bayi paket içeriği il ve ilçelere göre değişiklik arz ettiği için karışıklık yaşanmaması için lütfen bizi telefon ile arayın.

 2. Erkan diyor ki:

  Kolay gelsin Murat bey ben adıyaman merkez ilinde letgo 1. paket ile satışa başlamak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirin şimdiden tşk.

  • Murat diyor ki:

   Sizede iyi akşamlar Erkan bey;
   Tebrikler, Adıyaman merkezinde daha önce letgo paketi verilmedi. Bu neden ile piyasaya ilk giren siz olacaksınız. Lütfen beni telefon ile arayın satış işlemini başlatalım.

 3. Yunus diyor ki:

  Letgodan ürün satış paketi kafama çok yattı. Zaten bu siteden ihtiyacım olan ürünleri satın alıp kullanmaktayım.

  • Murat diyor ki:

   Ne güzel işte, Lüleburgaz’da ilk siz satış yaparak kolay ve hızlı şekilde para kazanabilirsiniz.

 4. Ayfer diyor ki:

  Manisa’da letgodan avon ve envey ürünlerini satıyorum, sizin ürünlerinizide bayanlara satabilirim. Siz bana satacağım ürünleri yollayın ben sattıkça size parasını ödeyeyim.

 5. Dilek diyor ki:

  İzmir’de satış yapmak istediğim için bana letgo paketi vermediler. İzmir’de başkasına paket satıp bana satmamanız adan kayırma ve çifte standart değilmi.

  • Murat diyor ki:

   Dilek hanım telefonda size izah ettiğim üzere “Piyasa arz talep seviyesini korumak için il ve ilçelere sınırlı sayıda paket verilmektedir. İzmir merkezi için kontenjan dolmuştur. Bu neden ile size letgo satış paketini veremeyiz, ancak açık kontenjan olursa satın alabilirsiniz.”

 6. Kerim diyor ki:

  Murat abi dün letgodan sattığım müşterim diğer ürünleri görüp incelemek istiyor, sizin internet adresinizi müşterime versem olur mu?
  Müşterim sitenizden ürün beğenip sipariş verdiği zaman nasıl olacak.

  • Murat diyor ki:

   Kerim bey web sitemizi müşteriniz ile paylaşabilirsiniz. Müşteriniz siteden seçtiği ürünü size sipariş verir biz sizin adresinize ürünü göndeririz, müşterinize ürünün teslimatını yaparsınız.

 7. umut diyor ki:

  Merhabalar,
  Aktif olarak internet ticareti ile meşgulum ayni zamanda Letgo ile serbest ticaret satısındayim fakat +18 satışlarda Letgo sorun yaratabiliyor bu konu hakkinda bilgi alabilirmiyim. Birde Letgo paketlerinin icerigini mail adersime atmanızı rica ediyorum. Bu iş icin bir süredir kafa yoruyorum,alacaģım letgo paketi ilk etapta tatmin ederse sizden toptan olarak ürun tedariğinde buluna bilirim.
  İyi çalışmalar.

  • Murat diyor ki:

   Letgo’da +18 ürünleri uygun şartlarda yayınlarsanız sorun yaşanmıyor. Önemli olan sunum şeklidir. Paket içeriği ticari sır niteliğindedir, satın aldığınız zaman bütün içeriğe vakıf olabilirsiniz.

  • Murat diyor ki:

   Sitemizde Facebook gibi bildirim sistemi olmadığı için letgo satış paketini satın alanlar mesajınızı göremeyebilir. Eminim ki mesajı gören birisi mutlaka cevap yazar. Sıklıkla bu sayfaya girip takip ediniz.

  • Seyhan diyor ki:

   Ben ikinci paketi İzmir Alsancak’tan geçen hafta satın aldım soru soran çok oluyor ilgi yoğun yani. Bu zamana kadar 5 satış yaparak koyduğum sermayeyi geri alabildim. siz nerede satış yapacaksınız bilmiyorum ama burada ilgi bayağı yoğun.

  • Kasım diyor ki:

   Bin liralık paketi üç haftada ancak satabildim ve 2.380 TL para kazanabildim. Ürünler için mesaj atan çok oluyor hepsine tek tek cevap yazmak sıkıyor insanı.

  • Halime diyor ki:

   Ben bin liralık paketi Ankara’da sekiz günde bitirdim. Bugünde iki bin beşyüz liralık paketin siparişini verdim. Bakalım bundan ne kadar para kazanacağım.

 8. Sinem diyor ki:

  Murat bey bana gönderdiğin paketteki ürünlerin açıklama yazılarını nasıl yapmam gerekiyor. e-posta adresime bir şeyler gönderdiniz ama ben bir şey anlamadım.

  • Murat diyor ki:

   Sinem hanım letgo satış paketindeki ürünlerin tanıtım metinleri E-posta adresinize bağlantılar ile gönderildi. Bağlantıları tıklayarak ürünlerin tanıtım metinlerine ulaşabilirsiniz.

 9. Yadigar diyor ki:

  Murat bey letgodan satış paketimi kargo bana getirdi çok teşekkürler. Yalnız bu ürünlerin müşteriye satış fiyatı nasıl yapılır. Bana gelen lisyede 3 farklı fiyat yazmışsınız hangisi müşteri için satış fiyatı olacak kafam karıştı.

  • Murat diyor ki:

   Yadigar bey paket içerisindeki fiyat listesinde toptan satış fiyatı. Müşteri tavsiye fiyatı ve maksimum satış fiyatları yazılıdır. Letgo’dan satış yaparken müşteri tavsiye fiyatı yada maksimum satış fiyatları üzerinden satış yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir