Yapay penis satın alma rehberi

Yapay penis satın alma rehberi

Yapay penis satın alma rehberi ilk defa penis satın alacak kadın için yapay penisi satın almasına yardımcı olacak, faydalı bilgi ile dolu bir satın alma rehberidir. Yüzlerce çeşit yapay penis modelleri arasında sizin için doğru olan penisi bir kaç basit adım ile bulmanıza katkı sağlayacağız.

 Öneri :  Satışını yaptığımız bütün penis modellerini görmek için Yapay penisler kategorisini inceleyebilirsiniz.

Yapay penis satın alma rehberi ile 2 adım da yapay penis satın al

1. adım yapay penis satın almanızdaki ihtiyacı belirlemek

Yapay penisi satın almanıza yardımcı olacak en önemli ana madde penise olan ihtiyacın belirlenmesidir. Bir penisteki ihtiyaç iki şekilde olur, ilki “kullanım ihtiyacı“. ikincisi ise “boyut-ölçü ihtiyacı“.

Kullanım ihtiyacı ise (anal, vajinal ve oral) seks olmak üzere üçe ayrılır. Anal ihtiyaç için fiyatı 150 TL olan Anal seks penisi tavsiye edilir. Vajinal ihtiyaç için fiyatı 230 TL olan Vajinal seks penisi tavsiye edilir. Oral ihtiyaç için fiyatı 185 TL olan Oral seks penisi tavsiye edilir.

Boyut ölçü ihtiyacı ise genelde bakire kızların küçük boyuttaki yapay penislere ihtiyaç duyması. Bazı zamanlarda ise kadınlar çok kalın yada uzun penise ihtiyaç duymasıdır. Bakire kızlar için 8,9 cm uzunluğunda ve fiyatı 70 TL olan Bakire penisi tavsiye edilir. Kalın penise ihtiyaç duyan kadınlar için ise 8cm kalınlığında, 500 TL olan Kalın penis tavsiye edilir. Uzun penise ihtiyaç duyan kadınlar için ise 33cm uzunluğunda, 250 TL değerindeki En uzun penis tavsiye edilir.

 ipucu :  penis nasıl temizlenir bilmiyorsanız yapay penis nasıl temizlenir yazımızı okuyun.

2. adım yapay penisi satın almak için bütçenin belirlenmesi

Yapay penis satın alırken bütçeye sahip kalmanız doğru penisi satın almanıza olanak sağlar. Aksi durumda belki hiç kullanamayacağınız bir penis satın almış olursunuz.

 ipucu :  Penis nasıl kullanılır bilmiyorsanız, penis nasıl kullanılır yazımızı okuyarak penisin nasıl kullanıldığını öğrenin.

Bütçeniz 85 ve 160 TL arasında gibi düşük ise mecburen ucuz yollu penis modeli bakmak zorundasınız. Bizim önerimiz 150 TL değerindeki Damarlı penis olacaktır, çünkü bu penisin görünümü göze çok daha hoş geliyor. Ucuz penis arıyor iseniz En ucuz penis tam size göre.

Eğer maddi açıdan sıkıntı yaşamıyor ve gerçek kalitede gerçekçi bir penis arıyorsanız size aşağıya fotoğrafını eklediğim 1.350 TL değerinde olan Gerçek penis önerilir.

Gerçek Penis
Gerçek Penis

Gerçek penisin boyutu sizin için fazla büyük ise, Gerçek penisin bir boy küçüğü ve 1.150 TL değerinde olan Pablo penis önerilir. Pablo penisin fotoğrafını altta bulabilirsiniz.

Pablo Penis
Pablo Penis

Hem kaliteli olsun hemde gerçekçi görünüm ve yumuşaklıkta bir penis arıyorsanız sizin için en iyi seçim 1.200 TL değerindeki Tusya penis olacaktır. Tusya penisin fotoğrafını aşağıda paylaşıyorum.

Tusya penis esnetilirken yırtılmaz yada kopmaz

Yukarıda öneride bulunduğumuz Gerçek penis, Pablo penis ve Tusya penis özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş bir yapay penis modelleridir. Türkiye’de sadece bizde ve satış ortaklarımızda satılmaktadır.

 Faydalı bilgi :  Yukarıdaki yazmış olduğumuz bilgiler, 1996’dan beri oluşan deneyim ve tecrübe sonucu mağazamıza yapay penis satın almak için gelen müşterilerimizin gerçek satın alma deneyimleri sonucu sizlere yardımcı olabilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Penis satın almanızda size yardımcı olabilmemiz için bizi telefon ile arayabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları bu sayfanın altında yorum yazarak sormaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir