Yapay penis nasıl temizlenir

Yapay penis nasıl temizlenir

Yapay penis nasıl temizlenir | 3 adım da yapay penis temizliği

Sex shoptan satın aldığınız yapay penis ile cinsel ilişkiye girdikten sonra, bir kaç dakika ayırarak mutlaka penisin temizlenmesi gerekir. Aksi durumda hijyenik sorunlar ortaya çıkar ve penisin kullanım ömrü kısalır. Yapay penisi temizlemek için su, sabun ve havlu yeterlidir, yapay penisin nasıl temizlendiğini aşağıda adım adım yazdık. Siz de aşağıdaki adımları uygulayarak satın aldığınız yapay penisinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Satışını üstlenmiş olduğumuz bütün yapay penis modelleri kategori sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 Öneri :  Yapay penis satın almanızda size rehberlik edecek olan yapay penis satın alma rehberi yazımızı okuyun. Yapay penis nasıl kullanılır buradan öğrenebilirsiniz.

 Faydalı bilgi :  Eğer titreşim motorlu penisiniz var ise önce pil yatağındaki pilleri çıkarın. Pil yatağı haznesi ve uzaktan kumandanın su ile temas etmesini önleyin.

3 adım da yapay penis temizliği

Adım 1 Önce aşağıdaki resimde görüldüğü gibi musluktan akan suyun altında penisi bir kaç dakika bekletin. Bu sayede penis gövdesindeki kaba lekelerin büyük bir bölümü akan su ile temizlenir.

lavaboda yapay penisi yıkamak
lavaboda yapay penisi yıkamak

Adım 2 Bu aşamada hafif ılık su ve sabun gerekir. Ilık su ve sabun ile ellerinizi sabunlayın ve penisi elinize alarak 31 çeker gibi mastürbasyon yaparcasına penisi bol sabunlu su ile iyice yıkayın. Penisin kafası, gövdesi ve testis kısmının iyice temizlendiğinden emin olun. Sonra iyice durulayın.

Adım 3 Kuru, pamuklu bir havlu ile penisin her yerini kurulayın.

 İpucu :  Eğer penisi uzun süre kullanmayacaksanız en yakın marketten pudra satın alıp penisin üzerine bir miktar pudra serpip oda sıcaklığında saklayın. Eğer titreşimli penise sahipseniz pil yatağındaki pilleri çıkartınız.

 Önemli :  Leke çıkarıcı, deterjan yada çamaşır suyu gibi aşındırıcı temizlik malzemelerini, yapay penislerin temizliğinde kullanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir