Penis büyütücü nasıl temizlenir

Penis büyütücü nasıl temizlenir

Penis büyütücü nasıl temizlenir

Bizden yada başka bir sex shop mağazamızdan satın aldığınız penis büyütücüyü kullandıktan sonra mutlaka temizlenmesi gerekir. Aksi durumda hijyenik sorunlar ortaya çıkar ve penis büyütücü ürünün kullanım ömrü kısalır. Penis büyütücü ürünleri temizlemek için su, sabun ve havlu yeterlidir. Penis büyütücünün nasıl temizlendiğini aşağıda adım adım yazdık. Siz de aşağıdaki adımları uygulayarak satın aldığınız penis büyütücü ürünü kolayca temizleyebilirsiniz.

Satışını üstlenmiş olduğumuz bütün Penis Büyütücü ürünleri kategori sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 Öneri :  Kendi penis büyütücünüzü satın almanızda size rehberlik edecek olan Penis büyütücü satın alma rehberi yazımızı okuyun. Penis büyütücü nasıl kullanılır buradan öğrenebilirsiniz.

 Faydalı bilgi :  Titreşim özelliği olan penis büyütücü ürünü temizlerken pil yatağındaki pilleri çıkarın. Pil yatağı haznesi ve kablolu kumanda tuşlarının su ile temas etmesini önleyin.

Penis büyütücü nasıl temizlenir, 2 adım da penis büyütücü temizliği

Adım 1 Önce penis büyütücü vakum pompanın aşağıdaki resimde görülen diyafram aparatını çıkarın.

Penis büyütücü vakum pompa diyafram aparatının çıkarılması
Penis büyütücü vakum pompa diyafram aparatının çıkarılması

Sonra musluktan akan ılık suyun altında diyafram aparatını ve penisin içine sokulduğu penis büyütücü fincanı bir kaç dakika bekletin. Bu sayede kaba lekelerin büyük bir bölümü akan su ile temizlenir. Son olarak elinizin içine bir miktar sabun döküp diğer elinizle bol su ve sabun ile tüm parçaları sabunlayın.

Adım 2 Çeşmenin altında bol soğuk su ile iyice duruladıktan sonra kuru, pamuklu bir havlu ile penis büyütücü vakum pompasının her yerini kurulayın.

 İpucu :  Eğer penis büyütücünüzü uzun süre kullanmayacaksanız en yakın marketten pudra satın alıp üzerine bir miktar pudra serpip oda sıcaklığında saklayın. Pil yatağındaki pilleri çıkarmayı unutmayın.

 Önemli :  Leke çıkarıcı, deterjan yada çamaşır suyu gibi aşındırıcı temizlik malzemelerini, penis büyütücü ürünlerin temizliğinde kullanmayın.

Penis büyütücü nasıl temizlenir” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir