Penis büyütücü nasıl kullanılır

Penis büyütücü nasıl kullanılır | 2 adım da penis büyütücü kullanımı

Bizden yada başka bir yerden satın aldığınız penis büyütücüyü aşağıdaki adımları uygulayarak kolayca kullanabilirsiniz. Kullanmakta zorluk yaşarsanız bizi aramaktan çekinmeyin.

Bizden satın aldığınız penis büyütücüler adresinize içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde kapalı kutu içerisinde ulaşır. Elinize ulaşan paketi açın ve koruyucu ambalaj içerisindeki penis büyütücü ürünü çıkarın. Eğer penis büyütücü ürünün titreşim özelliği var ise içerisine pilleri takın. Aşağıda penis büyütücü ürünlerin nasıl kullanıldığını adım adım yazdık. Siz de aşağıdaki adımları uygulayarak penis büyütücüyü kolayca kullanabilirsiniz. Satışını üstlenmiş olduğumuz bütün Penis büyütücüler bu sayfada, inceleyiniz.

 Öneri :  Penis büyütücü ürününüzü satın almanızda size rehberlik edecek olan Penis büyütücü satın alma rehberi yazımızı okuyun.

 Faydalı bilgi :  Titreşimli penis büyütücüleri yıkamadan önce pil yatağındaki pilleri çıkarın. Pil yatağı ve kumanda tuşlarının su ile temas etmesini önleyin.

 Hatırlatma :  Penis büyütücü ürünler çok çeşitli olup birden fazla kullanım alanı ve şekli bulunmaktadır. Aşağıda 2. adım da kullanım şekline göre tarifler verilmiştir. Doğru kullanım şeklini bu kısımda uygulayın.

2 adım da penis büyütücü kullanımı

1. Adım eğer penis büyütücü titreşim özellikli ise pil yatağına pilleri doğru şekilde yerleştirin. Penis büyütücü ile birlikte kayganlaştırıcı krem siparişi verdiyseniz, bir miktar kremi penis büyütücünün diyafram aparatına sürün.

2. Adım Aşağıdaki kullanım alanlarına ve penis büyütücü marka ve modeline göre kullanabilirsin.

Penis büyütücü nasıl kullanılır

Penis büyütücü vakum pompası kullanımı

Kutu içerisindeki penis büyütücü vakum pompasını çıkarın. Bir miktar kayganlaştırıcı kremi penisin başına ve gövdesine sürün. Aşağıdaki penis büyütücü vakum pompası kullanım resimli anlatıma uygun olarak kullanın. Fotoğrafta görüldüğü gibi penis büyütücü pompayı sol elinizle tutun, penisi diyaframdan içeriye sokun. Sağ eliniz ile pompalamaya başlayın. Penis vakum pompa sayesinde daha ilk kullanım anında büyüdüğünü göreceksiniz. Pompala işlemini yaptıktan sonra, vanayı açıp fincan içindeki havayı tahliye edin. Bir kaç dakika sonra aynı adımları tekrar yaparak penisinizi büyütmeye devam edin.

Penis büyütücü vakum pompa kullanımı resimli anlatım
Penis büyütücü vakum pompa kullanımı resimli anlatım
Vajinalı penis büyütücü pompa kullanımı

Vajinalı penis büyütücü pompa ile penisi büyütmek şüphesiz daha zevkli ve eğlenceli olacaktır. Kargo paketini açıp içerisindeki vajinalı penis büyütücü pompayı çıkarın. Vajinayı pompanın giriş kısmına takın ve kaydırıcı kremi vajinanın deliğine sürün. Penisinizi vajinadan içeriye sokup pompasını yada çekme halkasını çalıştırarak kullanın.

Vajinalı penis büyütücü pompa kullanımı
Vajinalı penis büyütücü pompa kullanımı
Basınç gösterge saatli penis büyütücü kullanımı

Kargo ile adresinize gelen kutuyu açıp içerisindeki basınç gösterge saatli penis büyütücüyü çıkarın. Bir miktar kaydırıcı kremi penis büyütücünün diyaframına sürün. Penisi diyaframdan içeriye sokup çekme halkasından parmağınızla tutup çekin. Basınç gösterge saati hava basıncını ölçer. Penisiniz iyice büyüdükten sonra hava tahliye vanasını açıp havayı tahliye edin. Bir kaç dakika sonra tekrar penisinizi büyütmeye devam edin. Aşağıda penis büyütücü kullanım talimatı resminde gördüğünüz gibi kullanılır.

Penis büyütücü kullanım talimatı
Penis büyütücü kullanım talimatı
Tetik mekanizmalı penis büyütücü kullanımı

Kargodan teslim aldığınız kutuyu açıp içerisindeki penis büyütücüyü çıkarın. Kaydırıcı kremi penis büyütücünün giriş kısmına sürün. Penisi büyütücünün içine sokup tetik mekanizmasını çekerek kullanın. Penisiniz büyüdükten sonra içerisindeki havayı tahliye edin.

Tetik mekanizmalı penis büyütücü kullanım talimatı
Tetik mekanizmalı penis büyütücü kullanım talimatı
Penis büyütücü hap kullanımı

En iyi etkiyi alabilmek için aralıksız 4 kutu penis büyütücü hapın kullanılması gerekir. Sabah ve Akşam tok karnına birer kapsül bol su ile yutularak kullanılır.

Penis büyütücü krem kullanımı

Önce penisinizi yıkayın sonra penis büyütücü kremi penisin gövdesine sürüp iyice dağıtın. Sabah akşam bu işlemi yapın. En iyi etki için 6 kutu penis büyütücü kremin kullanılması gerektiğini unutmayın.

Penis büyütücü bitkisel yağ kullanımı

Penis büyütücü bitkisel yağ en iyi penis büyütme yöntemidir. Önceden yıkayıp kuruladığınız penisin gövdesine penis büyütücü bitkisel yağı bol miktarda sürün. 10 dakika sonra penisi sabunlu suyla yıkayıp kurulayın. Bu işlemi haftada 4 gün yapın. En iyi etkinin alınabilmesi için en az 3 şişe penis büyütücü yağın kullanılması gerekir. 3 şişenin toplam maliyeti 480 TL’dir.

Penis büyütücü sprey kullanımı

Penis büyütücü sprey en hızlı penisi büyüten üründür. Önce penisinizi yıkayın. Kurulamadan penis büyütücü spreyi penisin gövdesine 4-5 defa püskürtüp sürünüz. 3 günde bir penis büyütücü spreyi kullanın. En iyi etkiyi alabilmek için en az 4 şişe penis büyütücü spreyin kullanılması gerektiğini unutmayınız. 4 şişenin toplam maliyeti 600 TL’dir.

Penis büyütücü damla kullanımı

Önceden yıkayıp kuruladığınız penisin gövdesine 12-15 damla penis büyütücü damlayı damlatın. Parmağınız ile sıvıyı penisin her yerine yayın. Bir kaç dakika sonra penisinizi sadece suyla yıkayıp kurulayın. Haftada 3 gün bunu yapmaya devam edin. En iyi etkiyi almak için en az 12 şişe penis büyütücü damla tüketmeniz gerektiğini unutmayın. 12 şişenin toplam maliyeti 400 TL’dir.

 Önemli :  Penis büyütücüyü kullandıktan sonra mutlaka temizleyiniz, Penis büyütücü nasıl temizlenir yazımıza göz atın.

Penis büyütücü nasıl kullanılır” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir