Belden bağlamalı penis satın alma rehberi

belden bağlamalı penis satın alma rehberi

Belden bağlamalı penis satın alma rehberi ilk defa satın alacak kadın ve erkek için satın almasına yardımcı olacak, faydalı bilgi ile dolu bir satın alma rehberidir. Yüzlerce çeşit belden bağlamalı penis modelleri arasında sizin için doğru olanı bir kaç basit adım ile bulmanıza katkı sağlayacağız.

 Öneri :  Satışını yaptığımız bütün belden bağlamalı penis modellerini görmek için Belden bağlamalı penisler kategorisini inceleyebilirsiniz.

Belden bağlamalı penis satın alma rehberi ile kolayca satın al

Belden bağlamalı penis satın almada ihtiyacın belirlenmesi

Belden bağlamalı penisi satın almanıza yardımcı olacak en önemli ana madde belden bağlamalı penise olan ihtiyacın belirlenmesidir. Bu ihtiyaç üç şekildedir.

1- Ereksiyon problemi için ihtiyaç duymak

Ereksiyon problemi yaşayan orta yaş ve üzeri erkekler, cinsel ilişki için penisi yeterince sertleşmediğinden ihtiyaç duyar. Bu nedenden dolayı kendi penisini içi boş olan ve bele bağlanabilen bir penisin içine sokup kullanmak ister. Bu sayede belden bağlamalı penisi vücudunun bir parçası gibi kullanıp, eşini cinsel yönden orgazma ulaştırıp tatmin eder.

Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler için satın alma tavsiyemizi (en ucuzu, en çok satılanı ve en iyisi) şeklinde üç öneri ile yapacağız.

En ucuzu, fiyatı 135 TL olan En ucuz içi boş belden bağlamalı penis fiyat bakımından önerimizdir. Fakat bu modelin dış yüzeyi sert olduğu için kullanım sırasında zorluk yaşarsınız.

En çok satılan, fiyatı 255 TL olan içi boş protez belden bağlamalı penis sizinle aynı sorunu yaşayan erkeklerin satın aldığı ürün olduğu için önerilir.

En iyisi, fiyatı 1.500 TL olan içi boş belden bağlamalı gerçek penis en iyisini ve en kalitelisini isteyenler içindir. Fiyatının yüksek olmasının ana nedeni gerçek penis özelliğinde ve özel üretim penisi olması, sizin penis ölçülerine göre içi boşaltılıyor olmasıdır. Mevcut piyasada bundan daha gerçekçi ve daha kalitelisi yok.

2- Lezbiyen çiftlerin ihtiyaç duyması

Lezbiyen çiftler ön sevişme sonrası, bir erkeğe ihtiyaç duymadan seks partnerini ve kendisini orgazma ulaştırmak için içi dolu belden bağlamalı penislere ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacı karşılamak için çift taraflı lezbiyen penisi üretilir. Eril olan lezbiyen beline bağladığı penisin arkada kalan kısmını kendi vajinasına sokar. Önde kalan penisi ise dişil lezbiyenin vajinasına yada arka deliğine sokarak her iki tarafın da orgazm olması sağlanır.

Lezbiyen çiftler için satın alma tavsiyemizi (en ucuzu, en çok satılanı ve en iyisi) şeklinde üç öneri ile yapacağız.

En ucuzu, fiyatı 220 TL olan Çift taraflı belden bağlamalı penis fiyat bakımından önerimizdir. Fiyatı uygun olduğu için genellikle tercih edilen bir modeldir.

En çok satılan, fiyatı 285 TL olan titreşimli çift taraflı belden bağlamalı penis sizinle aynı duyguları yaşayan lezbiyenlerin satın aldığı ürün olduğu için önerilir. Lezbiyenler tarafından en çok satın alınmasındaki ana neden ise birbirinden bağımsız iki adet titreşim motoru olmasıdır.

En iyisi, fiyatı 300 TL olan Double thruster çift taraflı belden bağlamalı protez penis bizim size tavsiye ettiğimiz üründür. Tavsiye etmiş olmamızın ana nedeni 10 farklı ritim ayarında çift titreşim motoru olması. Ayrıca belden bağlama kayışları çok daha kullanışlı olmasıdır.

3- Biseksüel çiftlerin ihtiyaç duyması

Cinsel eğilimi biseksüel olan erkekler, karşı cinsin kendisine arkadan sahip olmasına ihtiyaç duyarlar. Biseksüel erkeği eril olan kadının beline bağladığı penis ile erkeğine arkadan sahip olarak cinsel ilişkilerine renk katar.

Biseksüel çiftler için satın alma tavsiyemizi (en ucuzu, en çok satılan ve en iyisi) şeklinde üç öneri ile yapacağız.

En ucuzu, fiyatı 90 TL olan en ucuz içi dolu belden bağlamalı penis fiyat bakımından önerimizdir. Fiyatı uygun olduğu için biseksüel çiftlerin tercih ettiği modeldir.

En çok satılan, fiyatı 220 TL olan titreşimli biseksüel anal belden bağlamalı penis sizinle aynı duyguları yaşayan biseksüel erkeklerin en çok satın aldığı ürün olduğu için önerilir.

En iyisi, fiyatı 350 TL olan En kaliteli içi dolu belden bağlamalı penis bizim size tavsiye ettiğimiz üründür. Tavsiye etmiş olmamızın ana nedeni gerçekçi dildo penis kullanılması ve titreşim ayarları olmasıdır.

 ipucu :  Belden bağlamalı penisin nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız, Belden bağlamalı penis nasıl kullanılır yazımızı okuyarak penisin nasıl kullanıldığını öğrenin. Belden bağlamalı penisleri kullandıktan sonra mutlaka temizliğini yapın. Belden bağlamalı penis nasıl temizlenir yazımız size yardımcı olacaktır.

 Faydalı bilgi :  Yukarıda yazmış olduğumuz belden bağlamalı penis satın alma rehberi ve bilgiler, 1996’dan beri oluşan deneyim ve tecrübenin sonucudur. Mağazamıza belden bağlamalı penis satın almak için gelen müşterilerimizin gerçek satın alma deneyimlerini sizlere yardımcı olması için önerilerimizi paylaştık. Belden bağlamalı penis satın almanızda size yardımcı olabilmek için bizi telefon ile arayabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları bu sayfanın altında yorum yazarak sormaktan çekinmeyin. Yorumlarınız genellikle 30 dakika içerisinde cevaplandırılır.

Belden bağlamalı penis satın alma rehberi” te bir düşünce

  1. Ahmet diyor ki:

    Ben buradaki tavsiyeye uyarak şu içi boş gerçek belden bağlamalı penisi satın aldım ve onu kullanıyorum sizede onu tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir