Belden bağlamalı penis nasıl temizlenir

Belden bağlamalı penis nasıl temizlenir

Belden bağlamalı penis nasıl temizlenir | 3 adım da temizlik

Satın aldığınız belden bağlamalı penis ile cinsel ilişkiye girdikten sonra, mutlaka penisin ve aksamlarının temizlenmesi gerekir. Aksi durumda hijyenik sorunlar ortaya çıkar, penisin ve diğer aksamlarının kullanım ömrü kısalır. Belden bağlamalı penisi temizlemek için su, sabun ve havlu yeterlidir. Belden bağlamalı penisin nasıl temizlendiğini aşağıda adım adım yazdık. Siz de aşağıdaki adımları uygulayarak kolayca temizlik yapabilirsiniz. Satışını üstlenmiş olduğumuz bütün belden bağlamalı penis modelleri kategori sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 Öneri :  Belden bağlamalı penis satın almanızda size rehberlik edecek olan belden bağlamalı penis satın alma rehberi yazımızı okuyun. belden bağlamalı penis nasıl kullanılır bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz.

 Faydalı bilgi :  Eğer belden bağlamalı penisinizde titreşim özelliği var ise önce pil yatağındaki pilleri çıkarın. Pil yatağı haznesi ve uzaktan kumandanın su ile temas etmesini önleyin.

3 adım da belden bağlamalı penis temizliği

Adım 1 Önce musluktan akan suyun altında belden bağlamalı penisi, kayış yada kemeri bir kaç dakika bekletin. Bu sayede penis gövdesindeki kaba lekelerin büyük bir bölümü akan su ile temizlenir.

Adım 2 Hafif ılık su ve sabun ile önce kayış yada kemeri yıkayın. Sonra ılık su ve sabun ile ellerinizi sabunlayın ve belden bağlamalı penisi elinize alarak mastürbasyon yapar gibi penisi bol sabunlu su ile iyice yıkayın. Penisin kafası, gövdesi ve testis kısmının iyice temizlediğinizden emin olun. En son olarak iyice durulayın.

Adım 3 Kuru, pamuklu bir havlu ile bütün aksamları ve belden bağlamalı penisin her yerini kurulayın.

 İpucu :  Eğer belden bağlamalı penisi uzun süre kullanmayacaksanız en yakın marketten pudra satın alıp penisin ve kayış aksamı üzerine bir miktar pudra serpip oda sıcaklığında saklayın. Eğer titreşimli belden bağlamalı penise sahipseniz pil yatağındaki pilleri çıkartınız.

 Önemli :  Leke çıkarıcı, deterjan yada çamaşır suyu gibi aşındırıcı temizlik malzemelerini, belden bağlamalı penis ve aksamlarının temizliğinde kullanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir