Belden bağlamalı penis nasıl kullanılır

Belden bağlamalı penis nasıl kullanılır

Belden bağlamalı penis nasıl kullanılır | belden bağlamalı penis kullanım şekilleri

Satın aldığınız ürün kargo şirketi ile adresinize içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde kapalı kutu içerisinde ulaşır. Elinize ulaşan paketi açın ve koruyucu ambalaj içerisindeki belden bağlama penisini çıkarın. Belden bağlama kemerini çıt çıt noktalarına takıp kemeri belinizin ölçüsünde ayarlayın.

Aşağıda belden bağlamalı penisin nasıl kullanıldığını, kullanım şekline göre yazdık. Aşağıdaki adımları uygulayarak kolayca kullanabilirsiniz. Satışını üstlenmiş olduğumuz bütün belden bağlamalı penis modelleri bu sayfada, inceleyiniz.

 Öneri :  Belden bağlamalı penis satın almanızda size rehberlik edecek olan belden bağlamalı penis satın alma rehberi yazımızı okuyun.

 Faydalı bilgi :  Eğer belden bağlamalı penisinizde titreşim motoru var ise yıkamadan önce uzaktan kumanda kablosunu çıkarın. Vibratör motoru,  pil yatağı ve uzaktan kumandanın su ile temas etmesini önleyin.

 Hatırlatma :  Belden bağlamalı penislerin bir çok kullanım şekli bulunmaktadır. Aşağıda kullanım şekline göre kullanım tarifleri verilmiştir. Doğru kullanım şeklini bu kısımda tatbik ediniz.

Belden bağlamalı penis kullanım şekilleri

Belden bağlamalı penis ile birlikte kayganlaştırıcı krem siparişi verdiyseniz, bir miktar kremi penisin baş ve gövdesine sürün. Eğer satın almadıysanız bir kayganlaştırıcı krem satın alın. Aynı oranda penisi sokacağınız anal yada vajinal bölgeye sürün.

Ereksiyon sorunu için belden bağlamalı penisin kullanım talimatı

Penisiniz ereksiyon durumu farketmeksizin içi boş belden bağlamalı penisin içine sokun. Belden bağlama kemerini belinize göre ayarlayıp iyice sıkın. Bir miktar kaydırıcı kremi penisin baş ve gövde kısmına sürün. Eşinizin almış olduğu pozisyona göre pozisyon alıp ön yada arka deliğine sokup çıkararak kullanın.

Lezbiyen için belden bağlamalı penisin kullanım talimatı

Bir miktar kaydırıcı kremi vajinanıza denk gelen penisin baş ve gövde kısmına sürüp vajinanıza sokun. Belden bağlama kemerini belinize takıp kayışlarını iyice sıktığınızdan emin olun. Ön kısımda kalan penisin baş ve gövdesine kaydırıcı krem sürün. Cinsel eşinizin almış olduğu pozisyona göre pozisyon alıp ön yada arka deliğine sokup çıkararak kullanın.

Biseksüel için belden bağlamalı penisin kullanım talimatı

Eril kadın belden bağlama kemerini beline takıp, bir miktar kaydırıcı kremi belden bağlamalı penisin baş ve gövde kısmına sürer. Erkek çift ise anüs kısmına krem sürüp pozisyon alır. Kadın erkeğin arkasından penisi sokup çıkararak kullanır.

 İpucu :  Belden bağlamalı penisler gerçek erkek penisi gibi SICAK değildir, penise sıcaklık vermek istiyorsanız bir kap içerisine ılık sıcaklıkta su koyup belden bağlamalı penisi bir kaç dakika suyun içerisinde bekletin. Bu sayede penisiniz tıpkı gerçek bir erkeğin penisi gibi sıcacık olacak ve seks keyfiniz daha gerçekçi olacaktır.

 Önemli :  Belden bağlamalı penisi kullandıktan sonra mutlaka temizleyiniz, belden bağlamalı penis nasıl temizlenir yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir