Anal seks oyuncakları nasıl kullanılır

Anal seks oyuncakları nasıl kullanılır

Anal seks oyuncakları nasıl kullanılır | 2 adım da anal ürün kullanımı

Bizden yada başka bir yerden satın aldığınız anal seks oyuncağını aşağıdaki adımları uygulayarak kolayca kullanabilirsiniz. Kullanmakta zorluk yaşarsanız bizi aramaktan çekinmeyin.

Bizden satın aldığınız anal seks oyuncakları adresinize içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde kapalı kutu içerisinde ulaşır. Elinize ulaşan paketi açın ve koruyucu ambalaj içerisindeki anal ürünü çıkarın. Fabrikasyon üretim bir malzeme olduğu için ilk kullanım öncesi alkolsüz ıslak mendil ile temizleyin. Sonraki kullanımlarda bu işlemi yapmanıza gerek yoktur. Aşağıda anal ürünlerin nasıl kullanıldığını adım adım yazdık. Siz de aşağıdaki adımları uygulayarak anal oyuncağınızı kolayca kullanabilirsiniz. Satışını üstlenmiş olduğumuz bütün anal ürünler bu sayfada, inceleyiniz.

 Öneri :  Anal seks oyuncağınızı satın almanızda size rehberlik edecek olan anal seks oyuncağı satın alma rehberi yazımızı okuyun.

 Faydalı bilgi :  Titreşimli anal oyuncakları yıkamadan önce pil yatağındaki pilleri çıkarın. Pil yatağı ve kumanda tuşlarının su ile temas etmesini önleyin.

 Hatırlatma :  Anal ürünler çok çeşitli olup birden fazla kullanım alanı ve şekli bulunmaktadır. Aşağıda 2. adım da kullanım şekline göre tarifler verilmiştir. Doğru kullanım şeklini bu kısımda uygulayın.

2 adım da anal seks oyuncağı kullanımı

1. Adım eğer anal oyuncağı titreşim özellikli ise pil yatağına pilleri doğru şekilde yerleştirin. Anal ürün ile birlikte kayganlaştırıcı krem siparişi verdiyseniz, bir miktar kremi anal oyuncağın gövdesine ve anüs kısmına sürün.

2. Adım Aşağıdaki kullanım alanlarına göre istediğiniz pozisyonda anal oyuncağı arka deliğinize sokun. Kumanda tuşlarını kullanarak titreşim yaptırarak kullanabilirsin.

Anal seks oyuncakları nasıl kullanılır

Anal Plug kullanımı

Kadın yada erkek fark etmeksizin anal plugu uygun bir pozisyonda arka deliğinin içine, dibine kadar sokun. Var ise titreşim özelliği, kumanda yardımıyla titreşim hızını ayarlayın. Anal plugu anüs deliğinin içine sokup çıkararak kullanın.

Anal tıkaç kullanımı

Kadınlar anal tıkaçı götünün deliğine ve dibine kadar soksun. Anal tıkaçı götünden çıkarmadan var ise erkek arkadaşıyla vajinal ilişkiye girsin. Erkek arkadaşı yoksa mastürbasyon yapsın. Erkekler ise aynı şekilde anal tıkaçı götüne sokup mastürbasyon yapsın. Eğer anal tıkaçın titreşim özelliği var ise titreşim motorunu çalıştırıp kullanabilir.

Anal top kullanımı

Anal toplar genelde üç yada beş aşamalı boğuma sahiptir. Anal toplar uygun pozisyonda arka delikten içeriye yavaşça sokup çıkararak kullanılır.

Anal kaydırıcı krem kullanımı

Kolay ve zevkli anal seks için mutlaka anal kaydırıcı krem kullanmanızda fayda görülür. Ağrısız, sızısız ve kolay yapılan bir anal seks size başka anal seks yapabilme fırsatlarını yaratır. Anal seks öncesi anal kaydırıcı kremi sağ el orta parmağınız ile kızın göt deliğine ve deliğin etrafına sürün. Ardından orta parmağınızı göt deliğinin içerisine hafifçe bastırıp sokun ve bir kaç kere daha parmağınızı sokup çıkarın. Bir miktar anal kaydırıcı kremi kendi penisinizin başına ve gövdesine sürün. En son olarak penisinizi kızın arkasından götüne yavaşça sokup çıkararak kullanın.

Anal açıcı kullanımı

Anal açıcılar daha önce hiç anal seks yapmamış kız ve erkekler içindir. Anal açıcı sayesinde anal delik zorlanmadan açılıp genişler. Anal açıcıları alıştırıcı bir antrenman ürünü olarak düşünebilirsiniz. Anal açıcı ürünü kullanmak için önce oyuncağı kayganlaştırıcı krem ile yağlayın. Sonra anal bölgeyede bir miktar kayganlaştırıcı krem sürün. En son olarak anal açıcıyı arka deliğinizden içeriye yavaşça sokup çıkararak kullanın.

Prostat uyarıcı kullanımı

Önce prostat uyarıcı anal ürünü ve anal bölgeyi kayganlaştırıcı krem ile yağlayın. Sonra prostat uyarıcı anal ürünü arka deliğinizden içeriye sokun. En son olarak sağa, sola ve ileriye doğru hareket ettirerek prostatı bulun ve baskı uygulayın. Dilerseniz bu aşamada mastürbasyon yapabilirsiniz.

 İpucu :  Anal seks oyuncaklarından daha fazla zevk alabilmek için içi sıcak su dolu kabın içerisinde anal oyuncağı bir kaç dakika bekletin. Bu sayede anal oyuncak gerçek insan teni sıcaklığında olur ve anal seks keyfiniz daha gerçekçi olacaktır.

 Önemli :  Anal seks oyuncağını kullandıktan sonra mutlaka temizleyiniz, anal seks oyuncağı nasıl temizlenir yazımıza göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir