Anal seks oyuncağı nasıl temizlenir

Anal seks oyuncağı nasıl temizlenir

Anal seks oyuncağı nasıl temizlenir | kolay anal ürün temizliği

Sex shop mağazamızdan satın aldığınız anal seks oyuncağı kullandıktan sonra mutlaka temizlenmesi gerekir. Aksi durumda hijyenik sorunlar ortaya çıkar ve anal ürünün kullanım ömrü kısalır. Anal seks oyuncakları temizlemek için su, sabun ve havlu yeterlidir, anal oyuncağın nasıl temizlendiğini aşağıda adım adım yazdık. Siz de aşağıdaki adımları uygulayarak satın aldığınız anal seks oyuncağını kolayca temizleyebilirsiniz. Satışını üstlenmiş olduğumuz bütün anal ürünleri kategori sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 Öneri :  Anal seks oyuncağı satın almanızda size rehberlik edecek olan anal seks oyuncağı satın alma rehberi yazımızı okuyun. Anal seks oyuncakları nasıl kullanılır buradan öğrenebilirsiniz.

 Faydalı bilgi :  Titreşim özelliği olan anal ürünü temizlerken pil yatağındaki pilleri çıkarın. Pil yatağı haznesi ve kumanda tuşlarının su ile temas etmesini önleyin.

Anal seks oyuncağı nasıl temizlenir 3 adım da anal seks oyuncağı temizliği

Adım 1 Önce musluktan akan ılık suyun altında anal seks oyuncağını bir kaç dakika bekletin. Bu sayede anal ürünün gövdesindeki kaba lekelerin büyük bir bölümü akan su ile temizlenir. Sonra elinizin içine bir miktar sabun döküp diğer elinizdeki anal seks oyuncağını mastürbasyon yapar gibi avuç içinde alttaki resimde gördüğünüz gibi bol su ve sabun ile sabunlayın.

Anal seks oyuncağını çeşme altında sabun ile temizleyin
Anal seks oyuncağını çeşme altında sabun ile temizleyin

Adım 2 Eğer anal seks oyuncağında burgu, boğum ve tutamaç gibi çıkıntılı yüzey var ise, bu çıkıntılı yüzeylerin temizliği için pamuklu kulak çöpüne ihtiyacımız var. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi pamuklu kulak çöpü ile çıkıntılı bölümleri temizliyoruz. Sonra bol su ile iyice durulayın.

Pamuklu kulak çöpü ile çıkıntılı yerlerin temizlenmesi
Pamuklu kulak çöpü ile çıkıntılı yerlerin temizlenmesi

 Not :  Çıkıntılı yüzeyleri diş fırçası gibi sert yüzeyli aşındırıcı maddeler ile temizlemeyin. Bunlar telafisi olmayan aşınmalara neden olur.

Adım 3 Alttaki resimde görüldüğü gibi kuru, pamuklu bir havlu ile anal oyuncağın her yerini kurulayın.

Kuru ve pamuklu havlu ile anal seks oyuncağının kurulanması
Kuru ve pamuklu havlu ile anal seks oyuncağının kurulanması

 İpucu :  Eğer anal seks oyuncağınızı uzun süre kullanmayacaksanız en yakın marketten pudra satın alıp üzerine bir miktar pudra serpip oda sıcaklığında saklayın. Pil yatağındaki pilleri çıkarmayı unutmayın.

 Önemli :  Leke çıkarıcı, deterjan yada çamaşır suyu gibi aşındırıcı temizlik malzemelerini, anal seks oyuncaklarının temizliğinde kullanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir