Erotik sex shop hazır e-ticaret paketi internetten satış yapmayı düşünenler için hazırlanmış toptan ürün paketidir.

Mağaza açmaya imkanı olmayan ve yine çeşitli nedenlerden dolayı fiziki bir erotik sex shop mağazası açamayanlar içindir. internet ortamında sanal erotik sex shop mağazası açmalarına olanak sağlayan erotik sex shop e-ticaret paketimizin her şey (Ürünler ve web sitesi) dahil fiyatı 15.000 TL’dir.

Erotik Sex Shop Hazır E-ticaret Paketi
Erotik Sex Shop Hazır E-ticaret Paketi

Erotik Sex Shop Mağazası işletmek istiyorsunuz fakat sermayeniz yetmiyor. Yada bulunmuş olduğunuz il ve ilçede mağaza açmaya cesaret edemiyorsanız. Sizler için en ideal çözüm Erotik Sex Shop Hazır E-ticaret Paketidir.

15.000 TL sermaye ile internetten sex shop işi yaparak para kazanabilirsiniz.

7 iş günü içerisinde satışa hazır e-ticaret paketi ile sanal sex shop mağazası sahibi olabilirsiniz. internet ortamında müşterilerinize ulaşıp satış yaparak ekstra bir gelir sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ben bu işi yapmak istiyorum diyerek bizlere telefon ile ulaşmanız.

 Sınırlı sayıda e-ticaret paketi anlaşması yapılacaktır, ortalama %350 kâr marjı ile online erotik sex shop mağaza sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

Erotik Sex Shop Hazır E-ticaret Paketi Katılım Şartları ve Maliyeti

 1. Bütün bayilik paketlerinde standart olarak alınan 5.000 TL katılım ücreti.
 2. Ömür boyu lisanslı anahtar teslim e-ticaret web sitesi paketi 5.000 TL yerine 2.000 TL. (Hazır kurulu erotik sex shop e-ticaret web sitesi)
 3. Sanal mağazanızı açacağınız il ve ilçede en fazla satışı yapılan ürünlerden oluşan. 8.000 TL değerinde toptan ürün paketi. Ürün paketi içerisinde (yapay penisler, vibratörler, vajinalar, şişme bebekler vb. sexshop ürünleri) bulunmaktadır.
 4. Toplamda 15.000 TL olan erotik sex shop e-ticaret paketinin ücreti önceden peşin olarak tahsil edilir.
 5. Erotik Sex Shop Hazır E-ticaret Paketli web sitesi ve ürünler en geç 7 iş günü içerisinde teslim edilir.

 ipucu:  Diğer paketleri incelemek için Toptan satış ve sex shop bayilik sayfasına gidin.

Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz bütün soruları “herkesin faydalanabilmesi için” lütfen bu sayfaya yorum yaparak sorunuz. Sorularınız genellikle 30 dakika içerisinde cevaplandırılarak buradan yayınlanır.

 1. Yakup diyor ki:

  Site ve ürünleri bugün teslim aldım, iş yapmak için sabırsızlanıyorum. Fakat ben sitenin rengini beğenmedim bunu nereden değiştirebilirim?

  • Murat diyor ki:

   Yakup bey öncelikle hayırlı olsun. E-ticaret siteniz ile karşılaşacağınız tüm sorunları ve merak ettiklerinizi bize telefon açıp (Teknik Destek) birimi ile görüşün.

 2. Dinçer diyor ki:

  Ankara’da erotik shop web sitesi açıp internetten satış yaparak para kazanmak istiyorum. Bütün toptan paketlerinizi imceledim bana en mantıklı olanı bu paket geldi. Merak ettiğim şey ürünleri siteye siz mi ekliyorsunuz yoksa bizmi?

  • Murat diyor ki:

   Dinçer bey ürünleri standart ürün açıklaması ile birlikte siteye biz ekliyoruz. Size teslimatı yapıldıktan sonra siz standart ürün açıklama kısmında dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

 3. Buseler diyor ki:

  Merhaba bir kaç şey merak ediyorum ürün stok adedi ne kadar verilecek? Satış yapılamadığı durumlarda site kapatma ve ürün iade işlemleri nasıl olacak? Kurulacak bu sitenin tek yetkili ve ilgili kişisi biz mi olucaz yoksa sizde herşeyi takip edebilecek misiniz? Ürün çekmek istediğimizde kiminle irtibat kurarak sipariş verebilicez? Ürünlerin fiyatları ile satış fiyatları arasında ortalama ne kadar kar marjı olur?

  • admin diyor ki:

   Ürün stok adet ve çeşitliliği il ve ilçeye göre değişiklik gösterir. Satış yapamama konusunda endişeleriniz var ise hiç bu işe kalkışmayın. Ticari kabiliyeti olan kişiler ile uzun soluklu çalışmayı arzuluyoruz. Sitenin tek yetkilisi siz olursunuz ve o site tamamen size aittir olur. Ürün siparişinizi kapalı bayi portalımızdan size ait parola ve kullanıcı adınız ile giriş yaparak verebilirsiniz. Ortalama kâr oranı %350.

 4. ramo,ramo diyor ki:

  15000 tl lik e tiçaret sex shopda vergi kaydı vergisel olaylar nasıl olacak sizmi yaptıracaksınız biz kendi bulundugumuz ilde vergi kaydımı açacaz yer olarak antalya manavgat sidede düşünüyoruz.

  • admin diyor ki:

   Merhabalar; Erotik shop hazır e-ticaret paketi içerisinde vergi açılış işlemleri yoktur. Vergi kaydı yaptırmak için Manavgat Side’deki her hangi bir muhasebeci ile görüşüp vergi dairesinden açılış yapabilirsiniz. Herhangi bir zorluk yaşadığınız zaman beni çekinmeden arayıp yardım alabilirsiniz.

 5. Murat diyor ki:

  İyi akşamlar ben bir depo tutup ürünlerinizi bu depoda muhafaza ederek bir e-ticaret sitesine sahip olmak istiyorum, mevki olarak İzmir ilini düşünüyorum bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz teşekkürler.

  • admin diyor ki:

   Merhaba ve size de iyi akşamlar Murat bey;
   Yorumunuzda anladığım kadarıyla İzmir’de yaşıyorsunuz ve bu işi İzmir’de yapmak istiyorsunuz. Lütfen müsait olduğunuz zaman beni telefon ile arayınız bu konuyu konuşalım ve neler yapabileceğimize bakalım.

 6. Yunus güneş diyor ki:

  Merhabalar:
  E-ticaret bildiğimiz n11 ve hepsibırada gibi sitelerden mağaza açmak istiyordum. Çalışma prensibleriniz belirttiğim e-ticaret sitelerine göre mi yoksa kendi kurduğunuz siteler için geçerli.
  Kısaca ben belirtğim sitelerde satış yaparak mağaza açmak istiyorum. Nasıl destek verebilirsiniz? Tşk

  • admin diyor ki:

   Yunus bey bu sayfadaki çalışma şekli bizler tarafından oluşturulan Hazır E-ticaret Paketini içermektedir. Siz vendor sitelerinde satış yapmayı planlıyorsunuz bunun için toptan satış sayfamızda 9. paketi inceleyiniz.

 7. sait ö. diyor ki:

  Merhaba ben bir erotik shop sitesi açıcam fakat sipariş aldığımda benim adıma sizin göndermenizi ve ödemeyi sizin hesabınızdan tarafıma yapılmasını istiyorum. İşlerin durumuna göre ilerde stoklu çalışmak da olacaktır. Böyle bir bayilik sisteminiz varsa uygun olurmu.

  • admin diyor ki:

   Merhabalar Sait bey; Hazır erotik sex shop e-ticaret bayi paketi aşağıdaki paketleri içermektedir.
   – Hazır kurulu erotik sex shop e-ticaret web sitesi.
   – Standart katılım ücreti.
   – Stoklarda bulundurulması zaruri olan hızlı satış stok ürünleri.
   Yukarıdaki paket içeriğine göre bu sayfadaki paket sizin için uygun değildir. Ayrıca yorumunuzda belirtmiş olduğunuz çalışma şekli hem siz hemde bizler için uygun olmadığı gibi son derece sakıncalı iş ortaklığı şeklidir. Sayın Sait bey yukarıda belirtmiş olduğunuz çalışma şekline göre her hangi bir bayilik sistemimiz yoktur fakat Toptan Satış ve Sex Shop Bayilik sayfamızı detaylı şekilde incelemenizi ve 9 farklı çalışma modelimizden muhakkak birisinin sizler için uygun olabileceğini düşünmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir